Gündem

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Nasıl Hazırlanır?

Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Nasıl Hazırlanır?

Yılın en heyecanlı ve en renkli zamanı olan yılbaşı, yeni bir başlangıcın habercisidir. İçimizin kıpır kıpır olduğu bu dönemde sevdiklerimize küçük bir hediyeyle kocaman mutluluklar yaşatmak isteriz. Dolayısıyla onlar için özel bir yılbaşı hediyesi seçmek için büyük bir arayışa gireriz.

 

Muhiku, her özel günde olduğu gibi yılbaşında da sevdiklerimizi mutlu edebileceğimiz hediyeler sunuyor. Rengarenk, eğlenceli ve bir o kadar da anlam yüklü olan yılbaşı hediyesi koleksiyonuyla bizi kendine hayran bırakıyor.

 

Özellikle kişiye özel sunduğu yılbaşı hediyeleri görmeye değer. Sevdiklerimizle geçmişin en tatlı ve en özel anlarında gülümsediğimiz o fotoğraf karelerini hediyemize dahil etmemize imkan tanıyor. Yılbaşının ruhunu yansıtan hediyelerle birleşen anlamlı fotoğraf kareleri tamamen sevdiklerimize özel bir yeni yıl hediyesi hazırlamamıza imkan tanıyor.

 

Peki, Muhiku’yla kişiye özel yılbaşı hediyesi nasıl hazırlanır? Gelin yılbaşında bizi ve sevdiklerimizi mutlu edecek bu hediyelerin nasıl hazırlanacağına hep birlikte bakalım.

 

  • Öncelikle yılbaşı koleksiyonunda yer alan fotoğraflı hediyeler arasından bir seçim yapmalıyız.
  • Daha sonra seçtiğimiz hediye setinde yer alacak fotoğraflara karar vermeliyiz. Bize kalırsa en güzeli biten yıl içinde çekilmiş kareler olacaktır.
  • Son adımda ise hediyemizi dilersek harfli kupalar ile de zenginleştirebiliriz ve daha sonra siparişimizi tamamlama aşamasına geçebiliriz.

 

Fotoğrafların yanı sıra yılbaşı hediyemizin içinde; tarçın ve elma kokulu mumlardan, yeni yıl tasarımıyla süslenen hediyeliklerden, geyikli ve yıbaşı ağacı tasarımlı çoraplardan ve daha pek çok ayrıntıdan faydalanabiliriz.

 

Böylece ortaya oldukça anlamlı ve bir o kadar da eğlenceli bir hediye çıkarabiliriz. Bu hediyelerle dilersek annemizi ve babamızı,  dilersek arkadaşımızı, dilersek sevgilimizi ya da eşimizi mutlu edebiliriz.

 

Eğer siz de bu yılbaşında sevdiklerinize her zamankinden çok daha anlamlı bir yeni yıl hediyesi vermek istiyorsanız Muhiku’nun rengarenk koleksiyonuna bakmalısınız. Eminiz aradığınız her şeyi bu koleksiyonda zorlanmadan bulabileceksiniz. Böylece yeni yılda hem sevdiklerinizin hayatına dokunabileceksiniz hem de yaşanacak yeni anılara kapı aralayabileceksiniz.

 

Öyleyse hiç durmayın siz de Muhiku’yla bu yıl daha önce benzeri görülmemiş bir yeni yıl sürprizi hazırlayın!

Bonnyfood Olarak Bilinen Meyve Sepeti Nedir?

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Bonnyfood esasında bir meyve sepetidir. Kimi zaman çiçek şeklindeki keklerle de hazırlanan bu hediyelik, lezzetli meyvelerin soslarla süslenmesi sonucu hazırlanıyor.

 

Bonnyfood yalnızca süslü keklerden ve meyvelerden oluşuyor diye sınırlandırmak ise yanlış olur. Çünkü farklı çikolatalarla hazırlanan lezzet toplarını da bu hediyelik grubunda değerlendirebiliriz.

 

Muhiku, piyasada Bonnyfood olarak bilinen meyve sepetleriyle harika bir hizmete imza atıyor. Hediye kutularının, çiçeğin ve fotoğraf baskının yanı sıra sevdiklerimizi mutlu edecek birbirinden şık meyve sepetlerini bizim beğenimize sunuyor. Hatta bu meyve sepetlerini seçtiğimiz hediye setiyle buluşturmamıza da imkan tanıyor.

 

Peki, Muhiku’nun meyve sepetleri arasında neler var? Esasında neler yok ki demek daha doğru olur. Şık kırmızı kutuda servis edilen bu lezzetli hediyeler arasında;

 

  • Çikolatalı truff kutuları,
  • Kek kutuları,
  • Çikolatalı çilek kutuları yer almaktadır.

 

Bu kutular kendi içlerinde belli lezzetlerle çeşitlenmektedir. Ayrıca tüm lezzetlerin bir arada olduğu mix kutular da bulunmaktadır. Eğer siz de sevdiklerinizi mutlu etmenin yolunun mideden geçtiğini düşünüyorsanız Muhiku’nun meyve sepetlerini mutlaka incelemelisiniz.

Sevdikleriniz için Aradığınız Tüm Hediyeler Muhiku’da!

Hediye almak başlı başına uğraştırıcı ve emek isteyen bir süreçtir. Değer verdiğimiz insanları mutlu edecek hediyeleri bulmak için kimi zaman site site, kimi zaman ise mağaza mağaza gezeriz. Halbuki bir insanı mutlu edebilecek tüm hediyeler tek bir adreste olsa ne güzel olurdu değil mi?

İşte, Muhiku modern hediye alternatifleriyle sevdiklerimizi mutlu edecek hediyelikleri tek bir adreste bize sunuyor. Klasik ama bi o kadar da vazgeçilmez olan çiçek, çikolata gibi hediyeleri, hatıraların silinmez etkisinin birer sürprize dönüştüğü kişiye özel fotoğraf baskılı ürünleri ve aklınıza gelebilecek daha pek çok hediyeyi beğenimize sunuyor.

 

Muhiku, bu hediyelere kattığı modern yorumla da dikkatleri üzerine çekiyor. Her özel günde almaya ve vermeye alışık olduğumuz çiçekleri bile en farklı ve en şık tasarımlarla yeniden servis ediyor.

 

Muhiku’yu hediye dünyasında bir adım öne çıkaran diğer bir nokta ise hazırladığı konsept hediye kutuları. Sevdiklerimiz için almak istediğimiz ama bir türlü hangisini alacağımıza karar veremediğimiz hediyeler arasında seçim yapmaktan bizi kurtarıyor. Çünkü birini mutlu edebilecek tüm hediyeleri tek bir kutunun içinde topluyor. Böylece ortaya ilgi alanlarına ve zevklere göre değişiklik gösteren binlerce kutu çıkıyor.

 

Üstelik bu setlerin dış kutularını kendimiz de seçebiliyoruz. Dilersek doğum günü temalı, dilersek tebrik temalı, dilersek love temalı, dilersek de hoşumuza giden herhangi bir tasarımdaki dış kutuyla hediyemizi sipariş edebiliyoruz.

 

Eğer siz de bizim gibi sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeleri ayrı ayrı yerlerde aramaktan sıkıldıysanız Muhiku’yla aradığınız tüm hediyelere tek bir adresten ulaşabilirsiniz. Üstelik en modern ve en şık tasarımlarla!

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu