Sponsorlu Bağlantılar

Knight Online GB

Knight Online GB

Knight Online, ilk bakışta Knight Online’a çok benzeyen bir oyundur. Knight Online, Knight Online’ın ruhani devamı diyebiliriz. Knight Online’ın Türkiye’deki oyuncular için hala çok özel bir yeri var. Geliştirme ekibi ayrıca oyunun temelinin Knight Online’a dayandığını bilecek. Görsel ve mekanik olarak Knight Online’a çok benzeyen Knight Online, eski Knight severleri kendi oyunlarına çekmeye çalışıyor. Knight Online oynuyorsanız ve şimdi Knight Online size eski görünüyorsa, Knight Online’ı deneyebilir ve Knight Online GB satın almak için Sonteklif.com ziyaret edebilirsiniz.

Knight Online, 15 Nisan 2022’de piyasaya çıkan Türk yapımı bir oyundur. Bu MMORPG oyunu Türk oyun sektörümüz için çok önemli olma potansiyeline sahiptir. Son olarak, Knight Online alfa ve beta testlerini başarıyla tamamladı ve şimdi tam sürüm olarak yayınlanıyor. Oyun içi para olan Knight Online Gold Bar almak için Son-Teklif isimli siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu