Sponsorlu Bağlantılar

Knight Online

Knight Online

İlk zamanlarda Knight Empire olarak bilinen oyun, ilk olarak Haziran 2002’de oyunculara açıldı. O tarihte çok sınırlı oynanışa sahip olmasına rağmen binlerce oyuncu tarafından sevildi ve oynandı. Knight Empire, gördüğü bu yoğun ilgiye tam anlamıyla cevap verebilmek için birçok değişikliğe uğramış ve son olarak 2004 yılında USKO adı altında yepyeni bir başlangıca imza atmıştır.

Bugün Knight Online neredeyse her hafta güncelleniyor ve her ay oyunu daha çeşitli ve eğlenceli hale getirmek için yeni özellikler ekleniyor. Bu güncellemeler önce oyunun orijinal versiyonu olan KOREAKO’ya, ardından USKO’ya ekleniyor.

Knight Online 2022’de kaç oyuncuya ulaştı?

Knight Online, hem Client indirilerek hem de Steam üzerinden oynanabilen bir MMORPG oyunudur. Ancak istemci ile içe aktarılan sunucular ile Steam sunucuları birbirinden farklıdır ve aralarında herhangi bir bağlantı veya geçiş yoktur. 20 milyondan fazla oyuncusuyla Knight Online bugün daha az popüler. Knight Online oyuncularının sayısına ilişkin resmi veriler hiçbir zaman açıklanmamasına rağmen, USKO’nun günde ortalama 100.000 ve STKO’nun günde ortalama 5.000 oynandığı tahmin edilmektedir. Knight sever kullanıcıların sayısı her geçen gün artış gösteriyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu