Sponsorlu Bağlantılar

Kullan At

Kullan At

Müşterilerine A plus hizmet sunma amacını güden Kullan At fabrikası tüketicilere ve işletmelere tek kullanımlık ürünlerin satışını yapıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek isteyen firma geniş ürün yelpazesi sayesinde tüketim sektörünün kaliteli ürünleri kullanmalarına yardımcı oluyor. Ürünleri tek kullanımlık olduğu için hijyenik kullanım imkanı sağlıyor.

Kullan At Ürün Çeşitleri

Türkiye geneline tek kullanımlık ürünlerinin ulaştırılmasını sağlayan firmanın ihtiyaçlara bağlı olarak üretim yaptığı çok sayıda ürünü bulunuyor. Fabrika tarafından hijyen standartları göz önüne alınarak üretilen ürünler arasında şunlar yer alıyor; karton kutu, kraft çanta, gıda kabı, yemek seti, karton bardak, tatlı kabı, kese kağıdı ve bardak kılıfı gibi ürünlerdir.

Uygun Fiyatlı Tek Kullanımlık Ürünler

Tek kullanımlık ürünlerin satışını gerçekleştiren firma ürünlerinin tamamında uygun fiyat tarifesi uyguluyor. Toptan ve perakende satış gerçekleştiren firma uyguladığı fiyatlar sayesinde müşterilerinin bütçelerine olumlu etki oluştururken ihtiyaçlarını da karşılamalarını sağlıyor. Uygun fiyatları yanı sıra firma pet plastik bardak ve diğer ürünlerinde 200 TL üzerinde yapılan alışverişlerde kargo ücreti talep etmiyor. Buna ek olarak alışveriş tutarının 1500 TL olması durumunda İstanbul iline özel aynı gün teslimat imkanı sunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı