Sponsorlu Bağlantılar

Kum Saati Vücudu Nedir?

Kum Saati Vücut Nedir?

Kum saatinde olduğu gibi bir vücut yapısı mevcuttur. Bel kısmının ince, üst ve alt bölgelerin daha geniş olduğu ve kusursuz görünüm elde edildiği özelliktir. Kum saatine benzer özelliği olan vücut tipinin oldukça çekici ve ilgi odağı olmayı başarıyor. Fakat çok az kadında görüldüğünden dolayı, denk gelme durumu pek mümkün sayılmıyor. Kadınların en şanslısı bu vücut tipine sahip olanlardır belki de. Kum saati vücut yapısındakiler, 90-60-90 görünümüne sahip olmalarından dolayı her kıyafeti çok iyi şekilde taşıyabilme özelliğine sahipler.

Giydikleri bütün kıyafetleri tam oturduğundan dolayı sırıtmaz. Fakat beslenmeye çok dikkat edilmesi gerektiği bir gerçek. Karbonhidratlardan uzak durulmalıdır. Çok aşırı tüketme isteği geldiği durumlarda, olabildiğince öğle saatlerinde tüketilmesinde fayda vardır. Kum saati vücut yapısına sahip olanların her türlü kıyafeti rahatlıkla giyilebilir fakat her yemeği yiyemez.

Vücut Şekilleri Nelerdir?

Günümüz şartların çok fazla dikkat çeken ve çok az kişide rastladığımız vücut yapılarından bir tanesi kum saati vücut tipidir. Bu durum çok az kişide görünür ve kadınların hayran kaldığı, sahip olmak istediği vücut tipi haline geliyor.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır?

Herkesin de adından anlayabileceği bir vücut tipidir. Üst bölgelerin alt bölgeye göre daha zayıf kaldığı vücut tipidir. Bu yüzden kalça ve basen bölgesi çok geniştir. Yağların burada birikmesi sonucunda armut vücut tipi özelliğini taşır. Çok sık rastlanan ve herkeste rahat bir şekilde görülen durumdur. Omuz kısmı kalçalara göre daha küçüktür ve bu şekilde kalça yapısını ortaya çıkarma durumu yüksektir. Bazı durumlarda kadınlar armut vücut tipi yapısından kurtulmak istese de bazılarının vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. Bu yapıya ve özelliklere sahip olmak isteyenler bölgesel şekillendirme cihazlarından yardım alabilir. Bu cihazlar yardımıyla ağrı ve acı açığa çıkmamış olur. Kişi hem eğlenir hem de bu sırada vücuduna istediği şekli verebilir. Armut vücut tipi özelliğine sahip olan kadınlar özellikle alt bedenleri almakta zorlanırlar. Bu yüzden kendilerine uygun pantolon bulmaları bazen mümkün olmuyor.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

Modadan bize geçen ve zihnimizde kalan bir yanlış bilgi ile karşı karşıya olma durumu olabilir. Elma tipi vücut yapısına sahip olmak kötü bir şeymiş gibi algılanır. Aslında bu konu hakkında kesin olarak bir şey söyleme durumu yoktur. Çünkü bütün vücut yapılarının kendine göre iyi veya kötü tarafı vardır. Buna daha iyi karar verebilmek için belki de giyilen veya seçilen kıyafetten anlamak mümkün olabiliyor. Bazı vücut tiplerine uygun kıyafet bulmak zor oluyor. Bu durum kişinin canını sıkabilir. Ema vücut tipi her ne kadar tercih edilemeyecek bir durum gibi durmuş olsa da bazılarının tercihleri arasında yer alabilir. Hatta bu yapıya sahip olmak isteyenler; beslenmelerine, sporlarına dikkat ederek, vücut şekillendirme cihazlarından yardım alabiliyor.

Bodyshape Nedir?

Egzersizlerin yapılmadığı durumlarda kilolar açığa çıkar. Bodyshape, sayesinde haftada 3 kere yapılan yarım saatlik seanslar sonucunda kişi kondüsyon durumunu kendi rahat bir şekilde ayarlayabiliyor. Seansların gerçekleşmesi için özel bir alana ihtiyaç yoktur. Çünkü bodyshape ile film izlerken, kitap okurken, egzersiz yaparken ve her türlü alanda rahat bir şekilde vücut şekillendirmeye yarayan bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde hem zayıflama oluşur hem de kişi istediği vücut tipi yapısına sahip olabilir.

Bodyshape Cihaz Fiyatları

Birçok faydası olan ve bir o kadar ihtiyaç duyulan Bodyshape, cihazı sayesinde her seansta 1500 kalori yakılabilecek. Bu cihazlar hakkında her türlü bilgi verilebilir fakat fiyat hakkında kesin bir şey söylemek mümkün olmuyor. Çünkü firmaların, markaların üretmiş oldukları cihazları bir tutmak mümkün değildir. Bu yüzden fiyatta değişkenlik gösterme durumları vardır. Daha ayrıntılı bilgi almak için iyi bir araştırma yapmak gerekir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı