Sponsorlu Bağlantılar

Kumaş Çeşitleri

Kumaş Çeşitleri

Desenli viskon kumaşlar hafif ve zarif dokunuşlara sahip kumaş çeşididir. Desenli viskon kumaşlar özellikle elbiselerde şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Sağlık çalışanlarının giymiş olduğu beyaz önlüklerin yapımında desenli kumaş kullanılmaktadır. Desenli viskon kumaşların temizliğine özellikle dikkat edilmelidir. Genel olarak kuru temizleme önerilmektedir. Pamuklu kumaşlara olan benzerliği ile bilinir ancak pamuklu kumaş kadar uzun kullanımlara uygun değildir. Krep kumaş sıcak havalarda ferahlık ve yaratığı rahatlık ile oldukça çok tercih edilen bir üründür.

Sunulan Hizmetler

Pamuklu kumaşlardan, astar kumaşlara, şifon kumaşlardan abiye kumaşlara kadar daha pek çok ürün müşteri tercihine sunulmuştur. İstediğiniz türde kumaş siparişi vererek sahip olabilirsiniz. Ürünler uygun fiyatta olup, siparişleriniz anında sizlere teslim edilmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı