Sağlık

Lazer Epilasyon 2020 Kampanyaları

Lazer Epilasyon 2020 Kampanyaları

İstenmeyen tüyler kadın ya da erkek tüm kişiler için sorundur. Epilasyon yöntemlerinin tamamı geçici olarak soruna çözüm bulmak ile beraber lazer epilasyon uygulaması ise istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok olmasına da destek olur. Lazer epilasyon yaptırarak istenmeyen tüylerinizden kısa bir süre içinde kurtularak bir daha uygulama yapılan alanda da tüy çıkışı ile karşılaşmazsınız.

Kâğıthane Lazer Epilasyon işlemlerine yer açarak kadın ya da erkek olsun fark etmeksizin istenmeyen tüylerinizden kurtulmanız mümkün olur. İstenmeyen tüylerin tamamen yok olmasının sağlanmasında yer açılan lazer ışınlı epilasyon uygulaması hakkında detaylı bilgileri edinmek için Beşiktaş Lazer Epilasyon ile de iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman olan ekip ile sizlere hizmet sunan Şişli Lazer Epilasyon ile de irtibata geçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Yapılır?

Lazer ışınlarının kıl kökleri uygulanarak köklerin yakılması işlemine lazer epilasyon uygulaması adı verilir. Tüm diğer lazer epilasyon uygulamalarına nazaran istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan uygulama ile beraber alanda bir daha tüy çıkışına rastlanmaz.

Lazer ışınları ile yapılacak olan kök yakma işlemi sonrasında kök çıkış zamanında tekrardan kök çıkışı görülür. Kök çıkışında tekrar yakım işlemi yapılarak kök çıkışının sona ermesine kadar işlem devam eder. Kıl kökleri kimi zamanda oldukça inatçı olmak ile beraber kimi zaman ise son derece zayıftır. Bu sebep ile seanslarda kıl kök yapısına göre de değişim göstererek sunulur.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon uygulamaları ile istenmeyen tüylerinize kalıcı olarak son vermenin avantajına sahip olabilirsiniz. Kıl köklerinin lazer epilasyon işlemleri ile yok edilmesi işlemine yer açılırken uygulanacak olan yöntemler ve seans aralıkları da kişiden kişiye değişim gösterir. Bu sebep ile lazer epilasyon fiyatlarında da değişik seçenekler ile karşılaşılması mümkün olmaktadır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon uygulamaları farklı yöntemler ile farklı cilt tipleri ve ton seçimlerine göre yer verilir. Sadece cilt tipi ya da tonu gibi detaylar değil aynı zamanda uygulanacak olan bölge de yöntemin belirlenmesi aşamasında oldukça önemli olmaktadır.

Lazer epilasyon uygulamasında özellikle koyu tene sahip olanlar için ng yag lazer epilasyon yöntemi kullanılmasının yanı sıra diode lazer epilasyon uygulaması da uzun dalga boyuna sahip olup koyu tende de kullanıma uygun olan seçim olarak bilinir. Bunun yanı sıra açık tenliler için önerilen Alexandrite uygulaması özellikle omuz, kol gibi alanlar için önerilen bir işlemdir.

Ng yag, Diode ve Alexandrite lazer uygulamaları olarak yer alan çeşitler içinde tercih yapılırken konusunda uzman olan kişilere ihtiyaç duyulur. Yapılacak olan seçimlerde her bir yöntem uygulama alanına ve uygulanacak olan kişinin özelliklerine göre değişim gösterir. Bu sebep ile yöntemler arasında bu daha iyi ya da bu daha kalitelidir, diye ayrım yapmak doğru olmaz. Her biri uygulama alanları ya da uygulanacak olan kişilerin özelliklerine göre belirlenerek hayata geçirilir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulanması Gerekir?

Kâğıthane Lazer Epilasyon uygulamasına yer açarak istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulmanız mümkün olmaktadır. Yaşanan bu sorunun giderilmesinde etkili olan lazer ışınlarının uygulanmasında da farklı yöntemlere yer açılır. Bu yöntemler ile ilgili olarak detaylı bilgiler için şişli lazer epilasyon ile iletişime geçerek de erişim sağlanabilir.

Farklı uygulama yöntemleri arasından seçimlerinizi yaparak işlemlere yer vermek için randevunuzu ise Beşiktaş Lazer Epilasyon merkezimizden temin edebilirsiniz. Lazer epilasyon ve fiyatları 2020 uygun seçenekler ile sunulmaktadır.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu