Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer Epilasyon Merkezleri

Birçok alanda uygulanan ve başarılı sonuçlar veren lazer uygulamaları güzellik sektöründe de büyük bir fayda sağlamış ve epilasyon uygulamaları ile kılların vücuttan uzaklaştırılmasını sağlamıştır. Bugün oldukça sık tercih edilen lazer uygulamaları ile vücutta bulunan her türlü kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olur. Her tür tüy ve kıl üzerinde etkili olan bu uygulamaları uzmanlar eşliğinde yapıldığından dolayı başarı garantisi veren uygulamalardır. Kadıköy lazer epilasyon merkezleri sunduğu güvenilir hizmetler ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

Ataşehir lazer epilasyon hizmetleri ile vücudun her bölgesinde yer alan istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Vücuda zarar vermeyen özel cihazlar yardımı ile yapılan bu uygulamalar ile her tür kıl kökü kalıcı olarak etkisiz hale getirilir.

Göztepe lazer epilasyon hizmetleri kapsamında kişilerin tercihine göre lazer epilasyon çeşitlerine karar verilir ve seanslar halinde uygulamalar gerçekleştirilir.

Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon, belirli bir boya ve uzantıya sahip olan dalgaların vücutta bulunan kıl köklerine nüfuz etmesi ile kılların etkisini azaltma ve yok etme uygulamalarına verilen genel addır. Başarı oranı son derece yüksek olan bu uygulamalar ile vücutta bulunan her türlü kıl ve tüyün köklerinin etkisini minimuma indirmek ve yok etmek de mümkün olur.

Kadıköy lazer epilasyon uygulamalarında uygulama yapılacak bölgeye karar verildikten sonra bölge üzerinde işleme başlanır ve ışınların dik bir açı ile kıl tüylerine nüfuz etmesi sağlanır. Lazer ısısının kıl köklerinde yarattığı ısı neticesinde her seansta biraz daha kıl köklerinde yavaşlama görülür. Ağrısız ve acısız bir yöntem olması nedeni ile tercih edilen lazer epilasyon uygulamaları ile birkaç seans sonrasında kıllar üzerindeki etkileri göz ile görmek mümkün olur.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Ataşehir lazer epilasyon hizmetleri ile hem fazla masraftan hem de zaman kaybından kurtulmak mümkündür. Kıl ve tüylerden kurtulmak için harcamam zaman yarıya indiren lazer epilasyon uygulamaları fiyat açısından da birçok durumda insanlara cazip gelir. Lazer epilasyon uygulamalarında fiyat tarifeleri değişkenlik göstermekle birlikte genelde bütçeye uygunluğu ile dikkat çeker. Özel paket programları ile ekonomik fiyatlar ile bu hizmetin alınması mümkün olabilir. Vücutta yer alan bölgelere göre farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. Bununla birlikte kişilerin tercihi halinde tüm vücut için sunulan lazer kampanyaları ile de hizmet ucuza getirilebilir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer uygulamalarında kullanılan 3 farklı yöntem bulunur. Alexandrite lazer, ND yap lazer ve Diode lazer olarak adlandırılan bu üç teknik ile de alınan başarı sonucu oldukça yüksektir. Cildi güzel bir görünüme kavuştururken aynı zamanda kıllardan da kalıcı olarak kurtulmayı sağlayan lazer uygulamaları ile kısa sürede kusursuz bir vücuda sahip olmak da mümkün olur.

Kaç Seans Uygulama Gerekir?

Lazer epilasyon uygulamaları devamlı olarak sonuna kadar alındığında başarılı sonuçlar veren uygulamalardır. Lazer uygulamalarında sonuçlar ilk seansta fark edilmeye başlansa da 6 ortalama olarak 6 seans ile daha kalıcı sonuçların elde edilmesi mümkün olur. Seans sayısının belirlenmesi için kıl köklerinin yapısı kontrol edilir ve her kıl kökü için farklı seans sayısı belirlenebilir. Başarılı sonuçlar veren lazer epilasyon uygulamaları ile ömür boyu kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olur. Lazer epilasyon fiyatları 2020 hakkında güncel fiyatlar için merkezler ile iletişime geçilebilir. Göztepe lazer epilasyon uygulamaları hakkında net fiyat almak için firmalar ile iletişime geçilebilir. Her dönem yoğunluk yaşanan lazer epilasyon hizmetleri uygun fiyatı ve garantili hizmetleri ile tercih edilir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı