Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nedir, Kimlere Yapılır?

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulabilmek için lazer cihazı kullanan bir sistemdir. Sarıyer lazer epilasyon son teknoloji ürünleri ile oldukça başarılı sonuçlara ulaşmaktadır. Kıl köklerine canlılığını veren kısım tahrip edilerek istenmeyen tüylerin tekrar çıkması önlenebilmektedir. Lazer ışınlarının ayarlanan dalga boylarıyla bu sonuca ulaşabilmek mümkündür. Lazer epilasyon için farklı birçok cihaz ve çeşit bulunmaktadır. İlk çıktığı zamanlara göre lazer epilasyonda oldukça fazla gelişme gösteren bir işlem haline gelmiştir.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyonun nasıl yapıldığı konusu ise oldukça pratik bir şekildedir diye cevaplanabilir. Kağıthane lazer epilasyon kullanmış olduğu epilasyon cihazlarıyla hastaların herhangi bir ağrı veya acı hissetmesinin önüne geçerek çalışmalarını sürdürmektedir. Kullanılan lazer epilasyon çeşitlerinde birçok farklılık bulunsa da hepsinin temelinde lazer ışınları ile kıl köklerinin cansızlaştırılması hedef alınmıştır. Kağıthane lazer epilasyon kullanmış olduğu farklı cihazları ile her hastanın ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Lazer Epilasyon İçin Öneriler

Sarıyer lazer epilasyon lazer epilasyon konusunda oldukça başarılı bir işletme olarak hizmetlerini vermeyi sürdürmektedir. İstenmeyen tüyler çağlar boyunca insanların en büyük sorunları arasında olmuştur. Kimi insanda bu tüyler oldukça fazla olurken bazı insanları daha az olmaktadır. Fakat istenmeyen tüyün az veya çok olması fark etmez.

Adını da verdiği gibi istenmeyen bu tüyler ile uğraşmak oldukça fazla zaman kaybı yapmaktadır. Bunlardan kurtulabilmek için ise Sarıyer lazer epilasyon oldukça doğru bir tercih olabilir. Epilasyonun birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Fakat kalıcı çözüm arayanlara verilecek olan en güzel cevap lazer epilasyon dur.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyonu kadın veya erkek herkes yaptırabilir. Önemli olan istenmeyen tüyler alınırken cildin lazer epilasyon cihazı tarafımdan herhangi bir yan etkiye maruz kalmadığının analizinin yapılmasıdır. Kağıthane lazer epilasyon cildinizin herhangi bir şeye duyarlı olup olmadığı ile ilgili olarak bir analiz gerçekleştirdikten sonra lazer epilasyon işlemini gerçekleştirmektedir.

Yapılacak olan işlemde kullanılan bütün ürünlerin garantileri bulunmaktadır. Gönül rahatlığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Koltuk altı, bikini bölgesi, bacaklar, yüz, göbek ve daha pek çok yerde lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulabilmeniz mümkündür.

Lazer Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

Lazer epilasyon yöntemleri arasında sıralayabileceğimiz 4 temel yöntem bulunmaktadır. Ruby lazer, nf:yag lazer, aleksandrite lazer, diode lazer’dir. Lazer epilasyon türlerinden bazıları kıl köklerini yakarak etkisiz hale getirirken bazıları ise dondurarak etkisiz hale getirmektedir. Levent lazer epilasyon müşteri isteklerine göre ve vücut tiplerine göre bu lazer türlerini seçmektedir.

Tercih edilen lazer epilasyon türlerinde hastanın cilt yapısı, kıl yapısı, kıl köklerinin, özellikleri, uygulandığı bölge gibi pek çok konu önem taşımaktadır. Bu sebep ile lazer epilasyon yaptıracağınız yerler Levent lazer epilasyon gibi profesyonel anlamda hizmet veren yerler olmalıdır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon işlemlerinde vücut tipi kaç seans epilasyon yapılacağına dair bilgi vermektedir. Kıl köklerinin yapısına göre verilen bu karar toplam seans sayısı ile ilgili bilgi verilmektedir. Ayrıca seanslar arasındaki sürede yine kıl köklerinin vücutta lazer yapılacak olan bölgenin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Buna göre lazer epilasyon yaptırılacağı zaman ön bir görüşme yapmak oldukça önemlidir. Vücudunuza yapılan analiz sayesinde epilasyonun ne kadar süre olacağı, hangi tür epilasyon yapılabilir ve periyotlar arasındaki süre ne kadar olacağı gibi konular kararlaştırılır.

Lazer epilasyon fiyatları da bunlara göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat konusunda net bilgiyi ancak lazer epilasyon yapan yerler ile görüştükten sonra edinebilirsiniz Levent lazer epilasyon sunmuş olduğu uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini kazanan bir işletme olarak çalışmaktadır.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı