Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon cihazları etkili ve kalıcı çözümler sunduğu için günümüzde insanlar tarafından kullanılır. Lazer epilasyon cihazları vücutta bulunan kıl ve tüylerin tamamen yok olmasını sağlar. Cihazlardan çıkan ışın demetleri lazer bölgelerindeki deri altına geçerek buradaki kıl köklerini tahrip eder. Yaşanan tahribat sonrası kıl kökleri yapısı itibari ile bozulur ve bir daha çıkmamak üzere yok olurlar. Çoğu insan normal zamanlarında ağda, jilet, tüy dökücü kremler kullanırken bu yöntemler hem zaman alıcı hem de kalıcı çözüm sağlamıyor. Lazer epilasyon cihazları ise birkaç seansta bile etkisini gösteriyor.  Yapılan araştırmalar lazer epilasyon cihazlarının sağlık açısından herhangi bir zararı olmadığını ortaya koymuştur.

Lazer Epilasyon Nedir?

Kadıköy lazer epilasyon en yeni ve donanımlı cihazlar ile gelen müşterilerin en iyi şekilde ayrılmasını sağlayarak büyük memnuniyet oluşturur. Lazer epilasyon cihazları ile rahatsızlık duyduğunuz tüm kıl ve tüylerinizden kalıcı bir şekilde kurtulmanız mümkündür. Klasik yöntemlerle zaman kaybetmek yerine lazer epilasyon cihazları ondan destek almak kişilere zaman kazandırır. Lazer epilasyonu uzman kişiler tarafından yapılan işlemlerdir. Cihazlardan çıkan ışınlar atışlar şeklinde kıl üretimi yapılan bölgelere yapılır. Böylece burada kıl üretimi yapan hormonların yapısı alt üst edilerek tahribata sebebiyet verilir. Kadıköy lazer epilasyon sayesinde atış yapılan bölgelerden çıkan kıllar incelerek daha sonra tamamen yok olurlar.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Göztepe lazer epilasyon öncelikle yapılan incelemeler ve analizler sonucu işleme başlanır. Lazer epilasyon hizmeti almak isteyen kişilerin uzman kişilerin tavsiyesi doğrultusunda hareket etmesi gerekir. Bu nedenle lazer yapılacak bölgedeki kıllara belli bir süre dokunmamak gerekir. İşlem sırasında kıllar kısaltılır ve lazer yapılacak alana jel sürülerek atış yapılmaya başlar. Lazer epilasyon tüm vücut yapılacaksa bu işlem 2 saat sürebilir. Bölgesel yapılan lazer epilasyonlar daha kısa sürede bitirilir. Nasıl epilasyon sonrası lazer yapılan bölgeyi 24 saat boyunca su ile temas ettirmemek gerekir. Ayrıca güneş ışınlarından korumak ve güneş kremi kullanmak gerekir. Göztepe lazer epilasyon sağlıklı yapılan lazer epilasyon işlemleri sonrasında pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Ataşehir lazer epilasyon en iyi kalıcı çözümler sunan lazer epilasyon cihazları ile hizmet sunuyor. Gelen kişilerin kendilerine has cilt tipleri ve kıl yapıları bulunduğu için kişiye özel lazer epilasyon cihazları ile işleme başlanılır. Lazer epilasyon cihazları kendi arasında farklı gruplara ayrılır. Her cihazın kendine özgü bir kullanım alanı bulunur. Bu cihazlar içerisinde yaygın bir şekilde kullanılan diode lazer epilasyon tüm cilt tiplerinde verimli bir şekilde kullanılır. Tercih eden kişilerde büyük bir memnuniyet yaratır. Alexandrite lazer epilasyon cihazı kalın kıl köklerinde daha iyi sonuçlar verir. Ruby lazer yüz bölgesi gibi ince tüyleri olduğu bölgelerde kalıcı çözümler sunar. Nd yağ lazer teknolojik bir cihaz olmasına karşılık lazer epilasyon merkezleri tarafından pek tercih edilmiyor. Çünkü bu cihaz ile yapılan atışlar sırasında kişiler büyük bir ağrı hissettiği için cihaz kullanılmıyor. Ataşehir lazer epilasyon en kaliteli cihazlar ve mükemmel sonuçlar yaratır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Göztepe lazer epilasyon fiyatları tercih edilen hizmetin türüne bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Erkekler son zamanlarda lazer epilasyona büyük bir ilgi göstermeye başladılar ve bölgesel lazer epilasyonu tercih ediyorlar. Bayanlar ise genel olarak tüm vücut lazer epilasyon yaptırmayı tercih ederler. Tüm vücut lazer epilasyon kampanyaları paketler halinde düzenlenerek insanlara sunulur. Lazer epilasyon yaptırmak isteyenleri öncelikle alacağı hizmetin hangi bölgede olacağını belirtmesi gerekir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı