Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyonun Kullanım Alanları

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon işlemleri dünya üzerinde bayanların sıklıkla tercih etmiş olduğu yöntemlerden biridir.  Aynı zamanda duruma bağlı olacak şekilde erkeklerinde yine kıllarından kurtulmak için başvurmuş olduğu işlemlerden biridir.

Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için mutlaka Halkalı lazer epilasyon firmaları ile görüşmek gerekmektedir.  Halkalı lazer epilasyon firmaları, tüm lazer epilasyon işlemleri için gerekli olan uygulamaları detaylı olarak müşterisine aktarmak da aynı zamanda uygun fiyatlara işlem gerçekleştirmektedir.

Yapılacak olan işlemler kişiden kişiye değişiklik gösterir.  Çünkü her insanın vücut yapısı farklıdır aynı zamanda kıl köklerinin derinliği ve batık durumu da değişkenlik göstermektedir.  Bu nedenle lazer epilasyon yapılırken kaç seans uygulanacağı ya da ne kadar fiyata mahal olacağı kesinlikle net olarak söylenmektedir.  Bu konu hakkında net bilgiye Küçükçekmece lazer epilasyon firmaları detaylı olarak araştırma yaparak bilgilendirme yapmaktadır.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Küçükçekmece lazer epilasyon işlemleri öncelikle uygulanacak yere güzel sürülerek yapılır. Operasyonun yapılacağı yer minimum 1 gün öncesinden jilet ile temizlenmelidir.  Bunun amacı Kıl köklerini daha da sertleştirmek tir.  Daha fazla sertleşen kıl kökleri atışlarını aldığı andan itibaren kendini bırakarak içerden çürüme yapacaktır.

Bu nedenle kıl köklerinin en kalın olduğu zamanlar tercih edilir.  Kalıcı bir çözüm üretebilmek adına Halkalı lazer epilasyon firmaları bu konu hakkında tüm detayı ile yardımcı olmaktadır.  Lazer epilasyon yapılırken mutlaka koruyucu gözlükler ve eldivenler kullanılmalıdır.

Bahçeşehir lazer epilasyon işlemleri hassas bölgelerde kızarıklık ya da soyulma gibi durumlar söz konusu çıkarta bilmektedir.  Bu nedenle yaptırmadan önce mutlaka ufak bir bölgeye deneme atışları gerçekleştirilmelidir.

Lazer Epilasyon

Küçükçekmece lazer epilasyon işlemleri yapılacak bölgeye bağlı olacak şekilde farklı seanslar ile uygulanır.  Bazı bölgeler 3 seans ile tamamen temizlenirken bazı bölgelere 8 seansta kadar işlem uygulanabilmektedir.  Bu işlemlerin ne şekilde olacağı ve seans sayısı kıl köklerinin kalınlığına bağlıdır.  Bu nedenle Bahçeşehir lazer epilasyon firması müşterinin ihtiyacı doğrultusunda seans sayılarını belirlemektedir.

Bu seanslar genellikle ayda bir ya da iki ayda bir şeklinde uygulanmaktadır.  net olarak lazer epilasyon yapan bireylerin kıl köklerinin çürümesi ve tamamen pürüzsüz bir cilde sahip olması ortalama 6 ay sürmektedir.  Tabii bu seans uzunluğuna bağlı olacak şekilde değişkenlik gösterebilmektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları Başakşehir lazer epilasyon firması tarafından aynı zamanda yine alanında uzmanlaşmış Halkalı lazer epilasyon firmaları tarafından belirlenmektedir. Seyhan sayısına bağlı olacak şekilde değişkenlik gösterdiğinden dolayı her kişiye farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Fakat yapılan kampanyalar ve indirimler doğrultusunda paket satın almak durumunda söz konusu olabilir.  Bu durumda paketler standart bir ücret ile müşterilerine sunulur.  Bu durum genellikle Yaz aylarının sonunda firmaların daha fazla iş yaptığı dönemlerde sağlanan bir hizmettir.  Bu hizmeti alabilmek için Küçükçekmece lazer epilasyon firmalarına danışmak aynı zamanda fiyatlandırma hakkında bilgi almak mümkündür.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Bahçeşehir lazer epilasyon çeşitleri arasında en fazla tercih edilenler Nd Yag Lazer Epilasyon modelleridir.  Bu modeller her türlü cilt tipine uygun olacak şekilde tasarlanmış olan makinelerdir. Bu makinaların kullanımı profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda Alexandrite lazer epilasyon çeşitleri de açık tenli olan kişiler için uygulanan makinelerdir.

Bu makineler Koyu tenli olan ya da kıl kökleri çok kalın olan kişilerde pek işe yaramaz.  Bu nedenle lazer epilasyon yaptırmadan önce mutlaka Halkalı lazer epilasyon firmalarının hangi makinaları kullandığı ve sizin hangi cilt tipine uygun olduğunuz detaylı olarak araştırılmalı ve bu konu hakkında bilgilendirme yapılmalıdır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı