Sponsorlu Bağlantılar

Logo Bayi

Logo Bayi

Günümüzün en geniş iş alanına sahip olan yazılım sektöründe deneyimli bir firma olan Logo Yazılım bayisi olan Tetraport yazılım alanında ki hizmetlerle siz kıymetli müşterilerine çözüm önerileri sunmaktadır. Muhasebe yazılımlarından firmalara ait internet siteniz ile mali işlemlerinizi birleştiren programlar tasarlamaya kadar her alanda logo destek konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.
Logo Yazılımlarının Çözüm Noktaları Nelerdir?
Logo yazılım firması muhasebe ve işletme yönetimine ait çözümler sunar. Finans ve muhasebe yazılımları üretmektedir. Tetraport firması da logo bayi olarak müşterilerinin finansal yazılım sorunlarına kaliteli çözümler sunar.
Fiyat Politikası Nasıldır?
Tetraport firması genel olarak müşteri ihtiyaçlarını önceler. Taleplerine en uygun çözümleri en ideal fiyatlarla kullanıcılarına sunar.
Teknik Destek Hizmet Kalitesi Nasıldır?

Her zaman müşterilerinin yanında olan Tetraport kesintisiz hizmet sağlar. Müşteri hizmetlerini arayarak ve mail atarak günün her saati destek alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu