Gündem

Lol Script Nedir

Oyun severler tarafından oyun performanslarının arttırılmasını sağlayan Lol Script yapılan hamleleri vakit kaybetmeden görmeye yarayan reflekslere dayalı olarak kullanılan bir hile programıdır.

Tek bir programın söz konusu olmadığı bu program birçok oyuncunun oyun zevkinin bozulmasında da büyük bir etkiye sahiptir.
Bu tür programları oyuncuların ücretsiz olarak ulaşabilecekleri gibi ücretli versiyonların da olduğu bilinmektedir. Ücret ödemeden bu hilelere sahip olarak oyun keyfinizi maksimum seviyelere taşıyabilirsiniz. Oyun oynarken alacağınız hazzın yarıda kalmaması için bu hilelere başvurabilir ve bu sayede çok daha uzun süre oyun içerisinde kalabilirsiniz. League of legends için özel olarak tasarlanmış bu hile programı oyunun üstün bir performansta oynanmasını sağlamaktadır.

Oyun Keyfinize Zarar Vermeyin

Oyun esnasında yapılabilecek eylemlerin öngörülmesini sağlayan bu yazılım, oyun esnasında rakibinizin yapacaklarını önceden sizlere bildirerek ona göre bir strateji geliştirmenizi sağlamaktadır. lol script bugün pek çok kişi tarafından kullanılmakta olmasına rağmen oyun keyfinin yaşanması asıl olarak oyuna emek vermekle gerçekleşmektedir.

Özellikle son vuruş desteği veren bu program bir hile programı olarak bilindiği için oyuncuların oyun içerisinde de ceza almalarına sebep olabilmektedir. Sevdiğiniz oyunda Lol Script hileleri sayesinde aklınızdan geçenleri gerçekleştirebileceğiniz bir sanal ortama sahip olursunuz.

Oyun alanındaki kulelerin yıkılmasını esas alan oyun içeriği, ana kulelinin yıkılması ile oyunu sonlandırmaktadır. League of legends oyunu 5v5 karakter seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu