Sponsorlu Bağlantılar

Manisa’dan Haber Var

Manisa’dan Haber Var

İletişim hızı artsa da bölgelere ilişkin bilgiler sınırlı kalabiliyor. Bunun çözümü belki de internetin yerel alanda etkili kullanımdan geçiyor. Manisa haber açısından Türkiye için geri planda kalabiliyor. Ama Manisalı için şehrinde olan tüm olaylar ayrı ayrı önem taşıyor.

Manisa’da yaşayan ya da Manisa’dan uzakta sıla özlemi çekenlerin Manisa haberleri aldığı, Manisa’nın gündemini takip ettiği bir sayfanın olması elbette en çok Manisalıları sevindiriyor.

Manisalı Neyi Merak Ediyor?

Manisa’nın gündemi bu sitede yer alıyor. Manisa Hava Durumu an be an burada yer alıyor. İşine giderken, tarlada çalışırken, hasada hazırlanırken Manisalının başvuracağı bir adresin olması insanları umutlandırıyor.

Dünya ve Türkiye gündemine dair haberlerin de yer aldığı adreste, Manisa nöbetçi eczane araması da sonucunu buluyor, Türkiye’nin gündemine dair diğer haberlere de haber arama menüsünden ulaşılıyor.

Haber portalı, Manisalının ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sunuyor. Bölgede yaşanan olaylardan Manisa namaz vakitleri dahil Manisa’ya dair her şeyi burada bulabiliyorsunuz.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı