Sponsorlu Bağlantılar

Maraş Haber

Maraş Haber

Kahramanmaraş bölgesinde ortaya çıkan gelişmeleri hızlı şekilde haberleştirerek takipçilerini bilgilendiren Kanal Maraş Haber Portalı her geçen gün daha fazla ilgi topluyor. Kahramanmaraş haber ve bilgileri yanında şehir halkını ilgilendirecek ülke ve dünya gündemine de sitede yer veriliyor.

Haber Kategorileri

Portalda günlük haberlere ana sayfada hazırlanan bölümlerden hızlı şekilde ulaşılabiliyor. Ayrıca Siyaset, Ekonomi, Gündem, Spor, Magazin gibi başlıklarla hazırlanan kategoriler merak edilen haberlere kolay ulaşım sağlıyor. Maraş haberleri için de bir kategori hazırlanmıştır.

Köşe Yazarları

Güçlü kalemleri ile ülke gündemini ilgilendiren konularda günlük yazılar hazırlayan ve yorumlarını paylaşan köşe yazarları portalın öne çıkan bir bölümünü oluşturuyor. Yazarlarımız başlıklı bölümden köşe yazıları takip edilebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı