Sponsorlu Bağlantılar

Masal Sitesi

Masal Sitesi

Küçük çocukların zihinsel gelişimini artırmak için eski çağlardan beri çocuklar için bir ritüel olan masallar, masal zamanı olarak çocukların uyku saatinden önce tercih edilmektedir.

İlham veren, eğitici ve öğretici hikayelerin adresi olan web sitesi zihinsel gelişim için gereklidir. Masal efektleri, hayal gücünü kullanmak, iyiyi ve kötüyü ayırt etmek ve evrensel değerleri öğrenmek için harikadır.

Eski ve yeni tüm masalların yer aldığı öykü sitesi, her zaman aynı masalları dinlemek istemeyenler, masallarda çeşitlilik arayanlar ve çocuk masalları olarak nitelendirilebilecek tüm masalları içerecek şekilde çeşitlilik gösteriyor. masallar. Uyku vakti masallarında tercih edilebilecek kısa masallar, mekanın çok çeşitli imkanlara sahip olduğunun bir göstergesidir.

Yaş gruplarına uygun masallar

Masal web sitesinde sesli masallar yer alırken, yaşa uygun masal kategorilerinin de bulunması birçok ailenin siteyi takip etme nedenlerinden biridir.

Özellikle okuma yazma bilmeyen çocukları olan ebeveynler tarafından tercih edilen site, çocukları masal okuma modunda eğitecek ve bir uyku masalı. Çiçekler, böcekler, ağaçlar, sevimli evcil hayvanlar ve zeki küçük kahramanlardan oluşan bu masallar çocukların ahlaki değerlerine de katkı sağlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu