Gündem

Masterepoksi

Masterepoksi

Bursa beton parlatma işlemleri ile beton yüzeyleri ve zeminlerine görüntü açısından güzel bir görünüm kazandırılmaktadır. Oldukça yaygın olarak parlatma işlemleri yapılmaktadır. Beton patlatma sırasında yapılması gereken belirli başlı uygulamalar mevcuttur. İyi ve kaliteli bir görünüme kavuşması için beton patlama uygulamaları her yüzey üzerinde uygulanabilmektedir.

 Bursa Beton Parlatma

Bursa beton parlatma beton yüzeylerin kazınma ve parlatma sonrasında farklı bir görünüm kazanmasında etkili olan bir uygulamadır. Yüzeylerin ve zeminlerin granit ve mermer gibi parlak bir görünüme ulaşmasında kullanılmaktadır. Sağlam ve uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Basit ve de etkili bir uygulama olarak bilinmektedir. Zeminlerin görselliklerinin değişmesinde önemli bir yere sahip olan ürünlerdir.

 Bursa Metalik Epoksi Kaplama

Bursa metalik epoksi kaplama yaygın olarak kullanılan 3 katmanlı bir kaplama türüdür. Estetik bir görünüme sahip olunmasında etkilidir. Zeminlerde ve yüzeylerde kullanılmaktadır. Zeminlerin şık ve kaliteli bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Farklı kaplama türleri kullanılarak da uygulanmaktadır. Zeminlerde sık olarak karşımıza çıkan bir uygulamadır.

Bursa Eposi Boya

Bursa eposi boya bir reçine türü olarak adlandırılmaktadır. Kimyasal yollar ile üretilen bir reçinedir. Genellikle zeminlerde kaplama unsuru olarak kullanılmaktadır. Farklı alanlar ve ürünler üzerinde de kullanıldıkları görülmektedir. Masa ve dekorasyon amaçlı kullanılan ürünlerin çoğunda eposi boya türü kullanılmaktadır. Ortama kaliteli ve estetik olarak güzel bir görüntü kazandırılmasını sağlamaktadır.

Bursa Poliüretan Kaplama

Bursa poliüretan kaplama birçok farklı alan içerisinde kullanılmaktadır. Zemin kaplamalarının yanı sıra garajlar, depolar, okullar, sergi alanları gibi çeşitli alanlar içerisinde kullanımı görülmektedir. Sünger gibi bir yapı içerisinde bulunmaktadır. Bu tür kaplamalar genellikle ısı ve enerji yalıtımları için kullanılmaktadır. Evlerde, binalarda ve çeşitli alanlarda ısı yalıtımları konusunda kullanılan uygun bütçeli bir üründür. İki farklı türleri bulunmaktadır. Türlerine göre kullanım alanları da değişmektedir.

Bursa Epoksi Self Leveling Kaplama

Bursa epoksi self leveling kaplama zeminlerde ve farklı alanlarda kullanılan kaplama türüdür. Kolay temizlenen ve toz tutmayan bir zemin kaplama türü olarak yapılmaktadır. Dayanıklı ve kullanışlı bir kaplama malzemesidir. Pürüzsüz ve şık bir görünüm sunan zemin kaplamalarda kullanılmaktadır. İki farklı bileşenden oluşarak yapılır. Estetik bir görünüm sağlaması açısından geniş alanlar içerisinde kullanılmaya devam edilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu