Sponsorlu Bağlantılar

Mavi yolculuk

Mavi yolculuk

Ülkemizde mavi yolculuk Antalya, Kaş, Kalkan, Fethiye, Göcek, Ekincik, Marmaris, Bozburun, Orhaniye, Selimiye, Datça, Bodrum, Kuşadası ve Çeşme limanlarından hareketli olarak; özel tekne kiralama ve kabin kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Gulet, trawler, motoryat, yelkenli ve megayat tipi teknelerin kiralandığı sistemde eşsiz koylarda unutulmaz anılarla tamamlayacağınız mavi tur tatili sizleri beklemektedir. Peki mavi yolculuk ücretleri ne kadar? diye soracak olursanız ekonomik tekne kiralama fiyatlarının yanı sıra ultra lüks yat kiralama fiyatları da sektörde mevcuttur. Kullanılan materyal, yatların boyutları ve donanımlarına göre ücretler değişkenlik göstermektedir.

Mavi Tur

Maviyolculuk.org isinin patentine sahip, Tursab belgeli, yat acentemizin bünyesinde Türkiye, Yunanistan, İtalya, Fransa ve Hırvatistan da hizmet veren yüzlerce yatımız ile onlarca mavi tur rotalarımız bulunmaktadır. Özellikle Göcek Koyları, Hisarönü Körfezi ve Gökova Körfezi rotalarında tercih edilen Gulet tipi ahşap yatlar uzmanlık alanımızdır.

Mavi tur rezervasyonu aşamasında misafirlerimizden sıkça bir hafta teknede sıkılır mıyız? Daha kısa kiralamalar mümkün mü? Yatlarda ne gibi aktiviteler var? Gibi sorular almaktayız. Özellikle düşük sezonlarda kısa kiralama mümkündür. Mavi tur sırasında teknelerimizdeki ve bölgedeki aktiviteleri de aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

 • Balık tutma
 • Tüplü veya tüpsüz dalış
 • Su sporları
 • Mola verilen yerlerde doğa yürüyüşü
 • Rota dahilindeki köy, kasaba veya ilçelerde dilediğinizce zaman geçirme, tarihi güzellikleri ziyaret etme, tanıma
 • Adalarda veya koylardaki restoran ve plaj işletmelerinde keyifli zaman geçirme
 • Gece karanlığında sonsuz gökyüzünü keşfetme
 • Su altı ya da su üstü fotoğrafçılığı
 • Müzik dinletileri, dj performans, ışık gösterileri, dans gösterileri, masaj hizmetleri
 • Çeşitli masa oyunları, oyun konsolu, internet, sinevizyon
 • Yeni arkadaşlar edinme imkanı

Gulet Kiralama

Ülkemiz deniz sektöründeki ticari kiralamaların lokomotifi olan ahşap guletler kabin sayısı, boy, en, yapı, özellik ve donanım olarak değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye hitap edebilen guletlerle dilerseniz kalabalık bir grup halinde mavi turunuzu ekonomik şekilde yapabilir, dilerseniz ise çekirdek aileniz ile lüks bir gulet tipi yat kiralayarak tatilinizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Çok geniş yelpazede seçenekler sunabilen guletler ile ilk kez mavi yolculuk yapacak ve tekne kiralayacak misafirlerimiz acaba bu gulet kiralama bizim için uygun mu? Bu teknede rahat edebilir miyiz? gibi soruları beraberinde getiriyor. Bu konuda bizler mavi yolculuk tatillerini planlama aşamasındaki misafirlerimiz ile birebir olarak ilgilenerek personel memnuniyeti ve kondisyonu yüksek guletleri öneriyor, kiralayacakları yatı titizlikle seçmelerinde yardımcı oluyoruz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı