Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Behçet ile Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir ?

Papaz büyüsü insanlar arasında oldukça popüler bir büyü türüdür. Papaz büyüsünü yapan kişi refaha erebilmektedir ve bu sebepten dolayı papaz büyüsü yapılabilmektedir. Ancak aynı zamanda papaz büyüsü oldukça tehlikeli bir büyü türüdür. Bu yüzden yapılırken dikkat edilmelidir.

Rüyada gelinlik giymek rüyayı gören kişinin etrafından çok yakın bir insanın kısmetine kavuşacağını ve artık evleneceğini işaret etmektedir. Evlenen kişinin çocuklarının olacağını ve çocuklarının çok başarılı olacağını, huzurlu ve mutlu bir eş bulacağını, insanlar ile arasının düzeleceği ve maddi açıdan da bir o kadar iyi duruma geleceğini işaret edebilmektedir.

Rüyada yumurta görmek rüyada yumurta gören kişinin maddi açıdan çok iyi olacağını ve artık çok daha zengin bir şekilde hayatını sürdüreceğini işaret etmektedir. Yakında bir miras ya da çok iyi bir yatırımdan pay alacağını ve çok iyi bir miktarda gelir elde edeceğini işaret edebilmektedir. Bu sebepten dolayı rüyayı gören kişinin erafındaki yatırım fırsaylarını iyi değerlendirmesi ve kaçırmaması gerekmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı