Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Yorumları

Medyum Yorumları

Medyum olduğunuzu anlamak için dikkat edilmesi gereken yerler vardır. Peki psişik olduğunuzu nasıl anlarsınız?
Bir medyum olduğunuzu anlamak için önce onların yeteneklerini keşfetmeniz gerekir. Kendini medyum sanan kişinin yetenekleri doğuştan geliyorsa bu kişinin medyum keşfetmesi için temel süreci yaratmış demektir.
Bu yeteneklerden sonra kişinin ruh varlıklarla iletişim kurabildiğini keşfetmesi, onun bir medyum olduğunun göstergesidir. Manevi varlıklarla iletişim kurabileceğini fark eden bir kişi, aracı olma potansiyelini giderek artırmıştır.

Bir medyum olup olmadığınızı anlamanızı sağlayan en önemli soru, insanlar ve nesneler arasındaki etkileşimdir. Kişi insanları nesnelerle etkileyebiliyorsa, büyük olasılıkla bir psişiktir. Bir insan bir başkasının kafasının içine girip düşüncelerini anlayıp yönlendirebiliyorsa, bu psişik olmanın mutlak bir göstergesidir. İşini en iyi yapan medyumların bir parçası olan bu özellik, medyumluğun temel gereksinimlerinin bir parçasıdır. Medyum yorumlarımız oldukça etkili ve gerçekçidir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu