Sponsorlu Bağlantılar

Meme Büyütme Fiyatları

Meme Büyütme Fiyatları

Kadın göğsünün asıl görevi emzirmek ve kadınlığı simgelemektir. Bu nedenle iyi bir meme görüntüsüne sahip olan bayanların özgüvenleri daha yüksek olur. Meme büyütme ameliyatlarını göğsünün küçüklüğünden ve simetrisinden rahatsız olan kişiler tarafından tercih edilir. Meme büyütme ameliyatı uzman cerrahlar tarafından yapılır. Yapılan inceleme ve tetkikler sonucunda memeye istenilen görüntüyü vermek için operasyona başlanır. Meme büyütme fiyatları kullanılacak tekniğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Ayrıca her plastik cerrahın kendine özgü tedavi yöntemleri ve teknikleri olduğu için her klinikte fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Bişektomi Nedir?

Dış görünümüne önem veren bayanlar tarafından tercih edilen bişektomi ameliyatları ile yanaklar istenilen V tipi bir görüntüye kavuşur. Yanak içerisinde açılan kesiler ile yanaklar inceltilmeye ve yüz daha orantılı bir yapıya kavuşturulmaya çalışılır. Özellikle tombul yanak yapısına sahip olan ve daha keskin yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişiler tarafından bu ameliyatlar tercih edilir. Böylece yapılan operasyon sonrasında fazla yağ dokuları alınarak elmacık kemikleri daha bir ön plana çıkarılır.

Yanak İnceltme Estetiği Nasıl Yapılır?

Bişektomi yani yanak inceltme ameliyatı uzan kişiler kontrolünde yapılır. İşlem sırasında kişilere lokal anestezi uygulanır. Yanağın iç kısımlarında açılan kesiler ile her iki yanaktan aynı oranlarda fazla olan yağ dokuları alınır. Yanak ve çevresine bu işlem ile daha belirgin bir görüntü verilmeye çalışılır.

Bişektomo Fiyatları

Bişektomi ile yanaktan alınan fazla yağ dokuları ile yanak kısmında ters üçgen görüntü elde edilir. bişektomi fiyatları bazı özelliklerden dolayı farklılık gösteriyor. Fiyatların belirlenmesinde asıl rolü üstlenen klinik ve doktor seçimleridir.

Meme Büyütme Nedir? Nasıl Yapılır?

Meme büyütme kadına estetik bir görüntü katar ve özgüven veren işlemdir. Bu sebeple meme görüntüsünden rahatsız olan kişiler meme büyütme operasyonu yaptırırlar. Yapılan işlemler sırasında anestezi kullanılır ve plastik cerrahlar tarafından operasyonu gerçekleştirirler. Meme büyütme yönteminde ya silikon kullanılır ya da kişilerin kendi yağ dokuları tercih edilir. Daha çok kişinin karın bölgesinden alınan yağlar kök hücreler ile beraber meme bölgesine takviye yapar. Bu işlem sırasında kullanılan kök hücreler ile damarlar hareket eder ve dokular birleşir. Bazı cerrahlar ise silikon kullanırlar. Bunun için göğüs doku ve kaslardan ayrılır ve burada silikon için bir alan oluşturulur. Alana yerleştirilen silikon içerisine daha sonra tuzlu su konulur. Ardından göğüs yeniden birleştirilir. Meme büyütme ameliyatı ile her iki göğsün aynı simetride olmasına büyük önem verilir.

Meme Büyütme Fiyatları

Meme büyütme işlemi ile şekil ve hacim kazandırmak isteyen bayanlar öncelikle alanında profesyonel bir plastik cerrahiden destek almalıdır. Çünkü bu ameliyatlar çok hassas olduğundan seçici olmak gerekir. Meme büyütme ameliyatı fiyatları hakkında iyi bir araştırma yapmak gerekir. fiyattan ziyade tercih edilen kliniğin başarılı ve hijyenik olması kişilerin sağlığı açısından daha önemlidir.

Meme Büyütme Ameliyatının Sonuçları Nelerdir?

Meme büyütme ameliyatı sonrasında bayanların bazı hususlara dikkat etmeleri ve ameliyat bölgelerinin mikrop kapmaması gerekir. Ameliyat sonrasında bazı şişlik ve morarmalar yaşanabilir. Bunlar zamanla düzelecek ve tüm şişlikler ortadan kalkacaktır. Ameliyat sonrasında bayanlar istedikleri hacimli göğüslere kavuşarak daha iyi ve estetik bir görüntü elde ederler. Fakat ameliyat sonrasında aşırı kilo alıp verme konusunda dikkatli davranmak gerekir. Belli bir formda kalma memelerin yapısı açısından önemlidir. Çünkü zamanla yeniden sarkmalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda ise yeniden işlem görmek gerekir. Meme büyütme ameliyatı ile her iki meme de aynı boyutta olur.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı