Gündem

Mersin Haber

Yayına başladığı günden beri tarafsız, doğru ve ilkeli gazeteciliği ile Mersin halkına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Mersin Haber, Mersin'in ve bölgesinin sesi olmaya devam ediyor.

Mersin Haber; güncel olaylar, siyaset, spor, dergiler, kültür sanat, dış haberler ve diğer tüm kategorilerdeki güncel haberleri sunmak ve internet kullanıcılarının haberlere erişimini kolaylaştırılması için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

Biz Ne Yapıyoruz?

Türkiye’deki ve dünyadaki olayları ve gelişmeleri acenteler ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ediyor ve sizlere sunuyoruz. Sitemizde kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yerle ilgili haberleri okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere son 10 güne ait tüm haberler içerisinde konu bazında arama yapma imkanı sunuyoruz. Bu arama, yapay zeka tarafından desteklenen, kelime tabanlı ve ilgili gerçek haber arama sayfasıdır.

%100 Yasal

Sitemiz %100 Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, görsel, bilgi, yazı; Telif hakkı sahiplerinin yazılı izni ile yayınlanmakta

Türkiye’nin En Kapsamlı Haber Sitesi

Köşelerine taşıdığı haberlerle Mersin’in gündemine ışık tutan Mersin Haber, ilkeli gazetecilik anlayışından ödün vermeden emin adımlarla ilerliyor. Mersin’de sivil toplum kuruluşları, belediye, siyaset, kamu, mahalle ve sokaklarda nelerin yaşandığını yani haber değeri olan çok sayıda konuyu gündeme yayarak vatandaşların sesi olmaktayız. Mersin Son Dakika Haber olarak bugüne kadar sürdürdüğümüz yayıncılık anlayışımızı en ufak bir taviz vermeden sürdüreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı