Sponsorlu Bağlantılar

Mesleki Yeterlilik Verme Hak ve Yetkisi

Mesleki Yeterlilik Verme Hak ve Yetkisi

 

Personel belgelendirme konusunda bağımsız, tarafsız ve akredite bir firma olan Artun Belgelendirme Firması İnşaat, Metal Kaynak, Tesisat, Doğalgaz, Harita ve Makine sektörlerinde mesleki yeterlilik belgesi verme hak ve yetkisine sahiptir. Verilen sertifikalar uluslararası alanlarda geçerliliğe sahiptir.

 

Mesleki Yeterlilik Belgesi Verme Yetkisi Türkiye Akreditasyon Kurumundan Alınmıştır

 

Ülkemizde mesleki yeterlilik verme konusunda akreditasyon, Türkiye Akreditasyon Kurumu tarafından yapılabilir. Artun Belgelendirme firması gerekli girişimleri yaparak akredite edilme hakkını kazanmıştır.

 

Ayrıca Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren Mesleki Yeterlilik Kurumundan da yetki alınarak belgelendirme yetkisi alınmıştır.

 

Yapılan çalışmalarla güvenilir, tarafsız, bağımsız, etik kurallara saygılı bir belgelendirme kuruluşu olarak öne çıkma hedefi güdülmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı