Sponsorlu Bağlantılar

Metaverse

Metaverse

Facebook Reality Labs’ı yöneten Andrew Bosworth, “Bu ürünlerin çoğu yalnızca önümüzdeki 10 ila 15 yıl içinde tam olarak uygulanacaktır” diyor. Kar tarzı bir çevrimiçi dünyayı yerden kaldırmak için üstesinden gelinmesi gereken birçok teknik engel olduğunu belirtiyor. Kaza.
Bitcoin, NFT ve Metaverse news dediğimizde gerçekle sanalın iç içe geçtiği yeni bir dijital evrene hızla ilerliyoruz. Son zamanlarda bu dünyada vakit geçirenlerin odak noktası MANA sanal oyun platformunda meta araziler satın almak oldu.
Michael Gord ayrıca emtia parsellerinde beklenmedik bir parlaklık gösterdi.

Michael Gord, 2012 yılında Wired’da yayınlanan “The Rise and Fall of Bitcoin” başlıklı makaleyi okudu. Altı aylık yoğun bir araştırmadan sonra, Bitcoin’in dünyadaki en heyecan verici teknoloji olduğuna karar verdi. O zamandan beri Gord, blok zinciri teknolojisinin ve kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaya odaklandı, ancak bu her zaman kolay olmadı.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu