Sponsorlu Bağlantılar

Metin 2 Sunucuları

Metin 2 Sunucuları

Metin 2 büyük bir oyun olup en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Metin 2 oyununa ait yüzlerce hatta binlerce sunucu söz konusudur. PVP Serverler olarak bilinen bu sunucular üzerinden oyuncular online olarak birlikte oynayabilmektedir. PVP sunucular arasından seçim yapmak zordur. Bu sebeple tüm sunucuların listelenmesine izin veriyorlar. En seçkin sunucuları kullanıcılarıyla buluşturuyorlar. Sunucuların zorluk ve durum bilgilerini kullanıcılarla paylaşıyorlar. Metin 2 serverlerini tek sayfada görüntüleme imkanı sunuyorlar.

Sunucu Listeleme

Sunucuların listelenmesini sağlıyorlar. Sunuculara ait durum bilgisini kullanıcılarıyla paylaşıyorlar. Yeni açılan ve tercih edilen listelerini güncel bir şekilde kullanıcılarının kullanımına sunuyorlar. Sunuculara ait zorluk seviyelerini kullanıcılarıyla paylaşıyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı