Sponsorlu Bağlantılar

Metin2 PVP2

Metin2 PVP2

Metin2 PVP2 oyunu yıllar önce insanların hayatına girdi. Üzerinde herhangi bir gelişme olmamasına rağmen oyunun yıllardır oynanıyor olması bu durumu ortaya çıkarmıştır. Metin2 pvp serverler seçenekleri bunlar arasındadır. Sunucudaki oyuncular çağrılarını bu şekilde oynarlar ve oyunlarını bu şekilde oynarlar. Oyuncu savaş mantığı ile ilerleyen oyun, savaş oyunları listesinin başında yer alıyor. Oyuncular Pvp sunucuları kurmaya çalışırlar. Ama bu o kadar pratik değil.

Sunuculara bağlanmak isteyen oyuncuların öncelikle Metin2 pvp sunucuları dosyasını indirmeleri gerekmektedir. Dosyayı indirmeden sunuculara bağlanmak mümkün değildir. İndirilen dosyalar oyunda kalıyor ve buradan giriş yapabilirsiniz. Bu işlemlerin sonunda kullanıcı sunuculara bağlanabilir. Bazılarında ise oyuna girmeden giriş yapabiliyorsunuz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu