Sponsorlu Bağlantılar

Mikrosan-Makina.Com

Mikrosan-Makina.Com

30 yılı aşkın süredir makina sektöründe yer alan mikrosan makina müşterilerinin taleplerini karşılamak adına yoğun mesai harcıyor. Ürünlerinde kalite ve kullanışlılığa önem veren firma üretim yaptığı makine parçalarını ihraç ediyor. Bu sayede kaliteli ürünlerin yurt dışı ülkelerinde de kullanılabilmesine imkan veriyor.

Üretimi verimli hale getirmek ve ihtiyaçları karşılamak adına firma geniş üretim yeriyle hizmet veriyor. Üretim yerinde gerçekleşen makine parçalarının son teknoloji imkanlarından yararlanılarak üretilmesini sağlıyor.

Makina Ürün Çeşitliliği Nasıl?

Mikrosan makina İstanbul Bayrampaşa semtinden müşterilerine ulaşıyor. Makine parçalarına ihtiyaç duyanlar üretim tesisi ve web sitesi üzerinden iletişim kurarak ihtiyaç duydukları ürünlere sahip olabiliyorlar. Firmanın üretim yaptığı makine parçaları arasında ise şunlar bulunuyor; vites çatalları, bükümlü çubuklar, molibden kaplamalar, fren halkaları, transaxle parçaları ve hidrolik valfler oluyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı