Gündem

Milka Yılın Kayak Sporcusu Özel Ödülü Ceren Reyhan Yıldırım’ın oldu

Kayak sporunun Avrupa’daki en büyük destekçilerinden biri olan Milka, ülkemizde de kayağa verdiği desteği dört bir koldan devam ettiriyor. Bunlardan biri olan Milka Yılın Kayak Sporcusu Özel Ödülü, bu yıl 4. Kez sahibini buldu. Ceren Reyhan Yıldırım, Volkswagen Arena’da düzenlenen 67. Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Töreni’nde Milka Yılın Kayak Sporcusu Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Mondelez’in kalpleri yumuşatan çikolata markası casino siteleri Milka, Türkiye Kayak Federasyonu ve Kayak Milli Takımları Ana Sponsorluğu’na üçüncü senesinde de devam ediyor. Bu kapsamda Milka, federasyona bağlı yarışlara ve milli takım sporcularına destek veriyor ve geleceğin kayak milli takımının temellerini oluşturmaya katkı sağlıyor.

Satılan her Milka’dan elde edilen gelirin bir bölümünü federasyona ve milli takımlara aktaran Milka, artık gelenekselleştiği üzere Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri özel kategorisinde bu yıl da Yılın Kayak Sporcusunu ödüllendirdi. Ülkemizi ulusal ve uluslararası platformlarda temsil eden, buralarda büyük başarılara imza atmış Türkiye Kayak Milli Takım Sporcusu Ceren Reyhan Yıldırım, 2021 yılının Kayak Sporcusu Özel Ödülü’nün sahibi oldu. Gerçekleştirilen ödül töreninde milli sporcuya ödülünü Mondelez International Türkiye Genel Müdürü İhsan Karagöz takdim etti.

Yılın Kayak Sporcusu Özel Ödülü’nü kazanan Ceren Reyhan Yıldırım; “Bu ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum. Kayak sporuna verdikleri değer ve benim gibi kayak sporcularına olan destekleri için Milka ailesine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu