Sponsorlu Bağlantılar

Mons

Mons

Scrubs’ımızda siyah, lacivert, açık mavi, koyu yeşil erkekler için en sevilen renklerdir. Bu renklere ek olarak, erkekler için pembe ve kırmızı turuncu gibi renkler de mevcuttur. Kadınlarda, sınırlar, turuncu, yeşil, lacivert, siyah gibi renkler tercih edilirken, mor, beyaz ve pembe stoklarda da mevcuttur. Geniş renk seçeneklerine sahip modellerimizde, genellikle erkekler için V-NECL’yi tercih ediyoruz. Kullanım kolaylığı ve zarif için özel bir dikiş olarak ürettiğimiz scrubslarımızın sol göğsüne karşılık gelen bir cebi de var.

Scrubs boyutu seçenekleri nelerdir?

Hemşire scrubs ürünlerinde, 66 boyutta 42 boyut üretme olanağına sahibiz. 66 Boyut 7XL 42 boyut 3xs’e karşılık gelir. Kadınlarda, 56 boyutta 34 boyuttaki tek tip stoklarımızdayız. 2xl ila 7xl arasında değişen kadın formalarımızı görmek ve incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kadın müşterilerimiz genellikle yan ve V yaka ürünleri ile ilgili ürünleri tercih eder. Tüm dolandırıcı formalarımızı kıyafet ve ekstraksiyon kolaylığı açısından dikkatlice dikiyoruz ve likra kumaşları tercih ediyoruz. Aynı zamanda cerrahi forma için de bizden destek alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu