Sponsorlu Bağlantılar

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşteri Odaklı Hizmet

Promosyon ürünleri sektöründe hizmet veren Hasat Şapka yüzlerce promosyon ürünleri çeşidiyle çalışmaktadır. Şapka ürünleri firmamızın en çok ilgi gören promosyon ürünleridir. Promosyon şapka modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde şapka modellerinin yanında bere modellerini de promosyon ürünleri içinde bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız müşteri talepler doğrultusunda ürün çeşitlerini artırmaya devam ediyor.

Her bütçeye uygun promosyon ürünleri

Müşterilerinin bütçesini de düşünen Hasat Şapka promosyon fiyatlarında uygun fiyat politikasına sahiptir. Promosyon şapka fiyatları, talep edilen miktar ve üründe baskılı olup olmayacağına göre değişmektedir. Aynı durum promosyon bere fiyatları konusunda da geçerlidir. Bu nedenle fiyatlandırma talebinizi canlı destek hattına bildirebilirsiniz.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı