Sponsorlu Bağlantılar

Nitelikli Instagram Takipçi Programı

Nitelikli Instagram Takipçi Programı

Herşeyden önce, bu Instagram takipçi programı sizlere eşsiz özellikler sunar. Bunların başında elbette ki hesap yönetimi özelliği bulunuyor. 2017 yılından beri net şekilde müşterilere bağlı 500.000’den fazla hesap yönetimi olmuştur.

Bu müşterilerin halen programı aktif şekilde tercih ettiği görülüyor. Takipçi programı anlamında bu programın işinize yarayacak çok fazla özelliği bulunuyor. Mesela; Instagram’da keşfet sayfasında hesabınız, en önlerde bulunur. Bu sayede daha fazla dikkat çekersiniz.

Bunun yanında, beğeni veya like işlemleri ile hesabınızın etkileşimi artar. Sayfanız ne kadar çok beğeni alırsa o denli keşfet sayfasında olur. Ayrıca keşfet paylaşımlarına yorum yaparak takipçiniz olmayan kullanıcıların hesabınızı ziyarette bulunmasını sağlarsınız. Tüm bunlar işte bu denli kolaydır.

Instagram Takipçi Programı Özellikleri

Nitelikli Instagram takipçi programı sizlere hesabınız veya sayfanız için, birçok özellik sunar. Bunlar aşağıda belirtilmiştir.

Instagram takipçi programı özellikleri şunlardır;

  • Yapay zeka özelliği
  • Hedef kitle takibi
  • Çoklu hesap yönetimi
  • Risk analizi ve spam koruması
  • Lokasyon konum bazlı takip
  • %70’e kadar satış artırma
  • Gelişmiş mesaj seçenekleri

Sizlere program dahilinde, amaca uygun çok çeşitli paketler sunuluyor. Bunlara göz atabilirsiniz. Ayrıca güvenli ödeme yöntemi ile herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı