Gündem

North Cyprus Araç Kiralama

Firma müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak titiz bir çalışma sürdürmektedir.

kıbrıs havalimanı rent a car sizlerin otomobil ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Günümüzde araç olmadan bir yerlere gitmek hayli zor bir duruma haline geldi. Bir yerde gezmek ya da işleri halletmek için her zaman bir araca ihtiyaç duyuluyor. North Cyprus araç kiralama olarak tam da bu noktada sizlere hizmet sunuyor.

Genel olarak araçlar Kıbrıs havalimanından kiralanmaktadır. Ancak havalimanı dışında herhangi bir noktadan teslim almak ya da teslim etmek de mümkündür. Havalimanı dışında, kiralamış olduğunuz aracı başka bir yerden teslim almak ya da teslim etmek istiyor iseniz 25 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Havalimanı içinden teslim alınıp, teslim edilen araçlar için ekstra böyle bir masraf söz konusu değildir.

Kıbrıs Oto Kiralama

Tuğdem Rent A Car tarafından alınacak olan ödemeler aracı teslimi yapılacağı zaman alınmaktadır. Ödemelerin kredi kartı ile yapılması mümkündür. Bu konuda müşterilerin herhangi bir şekilde sorun yaşamaması adına gerekli tüm imkânlar kullanılmaktadır.

Araçlar en az 3 gün olacak şekilde kiralanmaktadır. 3 günden daha az araç kiralamak mümkün değildir. Uzun vadeli araç kiralamalarda ise gün süresi en az 30 gün olacak şekilde belirlenmiştir. Siz de Kıbrıs havalimanında araç kiralamak istiyor iseniz önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon için iletişime geçtiğiniz esnada merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. kıbrıs havalimanı oto kiralama ile siz de konforlu bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı