Sponsorlu Bağlantılar

Okuduğunuzda Uykularınızı Kaçıracak Hikayeler

Okuduğunuzda Uykularınızı Kaçıracak Hikayeler

Yaşamda bazen sıra dışı ve anlam vermenin çok zor olduğu olaylar da meydana gelebiliyor. Tüyler ürpertici bir niteliğe sahip olabilen bu olaylar her açıdan insanları derinden etkileyebiliyor. Özellikle de yaşanmış korku hikayeleri okunduğunda bu hikayelerin etkisinde kalmamak neredeyse mümkün olmayabiliyor.

Online alanda herkesin erişimine açık yapıda olan Korku Medya sitesinde inanılmaz paranormal olaylar ve bunlarla ilgili birçok şeye yer veriliyor. İçeriğinde farklılıklar olan olaylar üzerinde burada birtakım yazılara ulaşılabiliyor.

Gerçek hayatta yaşanmış olayları bizzat ilgili kişilerin ağzından okuyabilmek burada mümkün oluyor. Korku hikayeleri ve türleri konusunda bu site üzerinden istenildiği gibi birtakım tercihlerin yapılması mümkün oluyor.

Psikolojik Korku Filmleri

Bu site üzerinde konusu doğrudan korkuya dayalı olan ve aynı zamanda gerçek birtakım hikayelerden esinlenilerek hazırlanmış filmler üzerine çeşitli analizler yapılıyor. Filmlerle ilgili en detaylı değerlendirmelere bu site üzerinde yer veriliyor.

Yerli korku filmleriyle alakalı birçok şeye buradan ulaşılabiliyor. Filmler konusunda Korku Medya sitesinde daima bilgiler belirli aralıklarla sürekli güncelleniyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı