Sponsorlu Bağlantılar

Online Test Çöz

Online Test Çöz

Öğrenciler ve öğretmenler için tasarlanmış olan site içerisinde öğretmenlere yönelik olan kategoriler ve öğrencilere yönelik olan kategoriler yer alıyor. Öğrenciler 5.sınıf kademesinden 8.sınıf kademesine kadar online olarak test çözebiliyor. Öğretmenler ise siteye giriş yaparak soru hazırlama sürecine katkıda bulunabiliyor. Siz de ücretsiz online test çözmek ve internetten para kazanma 2020 fikirleri için siteyi ziyaret edin, daha fazla kategoriden yararlanma şansı yakalayın.

Sitede Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Site içerisinde öğretmen ve öğrenciler içim farklı kategori ve giriş seçenekleri bulunuyor. Öğrenciler çeşitli kategori ve sınıf düzeyindeki online testlere katılabiliyor. Öğretmenler ise siteye giriş yaparak özgün sınavlar oluşturabiliyor. Siz de siteyi ziyaret edin, evde iş fikirleri 2020 ve diğer kategorilere göz atın.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı