Sponsorlu Bağlantılar

Ortodonti Fiyatları

Ortodonti Fiyatları

Ortodonti dişlerimizin düzelmesini sağlayan ve düzgün görünmesini sağlayan bir yöntemdir. Ortodonti kelimesi düzgün diş anlamına gelmektedir. Dişlerimizin kemikler üzerinde düzgün bir şekilde yerleşmesi için ortodonti gerekebilir. Aynı zaman da bu tedavi sayesinde rahatça konuşabilir ve kusursuz bir gülüş sergileyebilirsiniz. Uzman doktor ve ekibi tarafından yapılan bu tedavi çok başarılı sonuçlar vermektedir.

Peki, Fiyatı Ne Kadardır

Çok farklı çeşitlere sahip olan ortodonti fiyatlar bakımından da değişiklik göstermektedir.2020 yılı itibari ile ortodonti fiyatları 4900 ile 11000 TL arasında değişim göstermektedir.

Tedavi Sonucu

Bu tedavi sonucunda artık dişlerinizin çok düzgün göründüğünü ve yemek yerken de rahatlayacağınızı hissedeceksiniz. Ayrıca ortodontist tedavisi uzun bir zaman almasına rağmen aldığınız olumlu sonuç ile geçen zamanın farkına bile varmayacaksınız.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı