Sponsorlu Bağlantılar

Oyunlar ve Gereksinimleri

Oyunlar ve Gereksinimleri

Her bilgisayar oyunun kendisine özel olarak bir çalışma yapısı ve sistem gereksinimlerine ihtiyacı olmaktadır. Hangi oyunun nasıl bir donanım istediğini mutlaka önceden bilmek ve buna uygun şekilde gereksinimleri karşılamak gereklidir.

Bu sitede birbirinden farklı çeşitte oyun ele alınmakta ve hangilerinin ne tür bir sistemle çalıştığı konularına değinilmektedir. GTA 5 sistem gereksinimleri veya diğer oyunlarla ilgili gereksinimler hakkında çeşitli türden bilgilere bu site üzerinden ulaşılması daima mümkündür.

Nick Oluşturma İşlemleri

Birçok oyun sever online ortamda oyun oynarken kendisine yakışacak ve hitap edecek şekilde bir nick belirlemek ister. Özellikle birçok oyun sever bu hususta şekilli nick tasarımlarını tercih etmektedir. Bu sitede bu türden nickler nasıl oluşturulur bundan bahsedilmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı