Sponsorlu Bağlantılar

Özel Okul Kıyafetleri

Özel Okul Kıyafetleri

Birçok defa birçok öğrenci okullarındaki idare tarafından okul kıyafetleri üzerinde değil diye ya da değiştirerek giydiği yönünde uyarılar alırlar. Bu demek oluyor ki öğrenciler okul giysilerinden çoğu zaman pek de memnun kalmıyorlar ve kendi istekleri doğrultusunda okul kurallarına uyumayan bir tarzda giyinmeye başlıyor.

Okul Kıyafetleri Eğitimde Neleri Etkiler?

Okul idaresi ve öğrenciler arasındaki bu anlaşmazlığın temelini oluşturan zevksiz okul kıyafetleri bazen öğrencileri, okul kıyafetleri son derece modern ve kendi tarzına hitap eden özel okulları seçmeye yöneltiyor. İşte özel okul kıyafetleri neden önemlidir ve bir okulun seçilmesinde ne gibi bir etkisi vardır bu şekilde anlayabiliriz Her şeyden önce özel okul kıyafetleri öğrencilerin okula koşa koşa gitme isteğini kamçılıyor. Giysileri yüzünden polemiğe girmek zorunda kalmayan öğrenci mental açıdan kendini daha güvende hissediyor ve bu da derslerine kendini çok daha iyi vermesini dahi etkileyebiliyor

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı