Sponsorlu Bağlantılar

Özgül Oto Yedek Parça

Çanakkale Oto Yedek Parça

Her markanın yedek parçaları birbirinden farklıdır. Bu nedenle taşınırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Örneğin, FIAT-EGEA marka bir araca FORD-FOCUS yedek parçası takamazsınız çünkü parçanın çıkardığınız yere tam oturacağını garanti edemezsiniz.

Orijinal yedek parça, otomobilin kendi markası ve fabrikasında üretilen ile birebir aynıdır. Orijinal yedek parçalar yan sanayiye göre daha pahalı olmakla birlikte garanti kapsamındadır. Aracınızın parça değişimi için yetkili servise giderken sadece orijinal parça ile değişim yapılır ve garanti kapsamındadır. Yeni satın aldığınız bir araca yedek parça takmanız mümkün değildir. Bunu yaparsanız, aracınız garanti dışı kalır. Renault 12 devirdaim parçası için bizimle iletişime geçin.

Adından da anlaşılacağı gibi yan sanayi orijinal parçaya benzer ancak kalite olarak aynı değildir. Bu parçaların tercih edilme sebebi tamamen maddidir. Orijinal parça ile aynı görevi yapan bu parçalar neredeyse yarı fiyatına mal oluyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu