Sponsorlu Bağlantılar

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Papaz Büyüsü Neden Yapılır?

Yapılması ve bozulması oldukça zor işlemler gerektiren papaz büyüsü, aileleri, eşleri veya arkadaşları ayırma amacıyla yapılabilir. Ancak sadece bu gibi kötü amaçlarla yapılmaz. Araları açılan eşleri tekrar birbirlerine bağlamak veya giden bir sevgiliyi geri getirmek gibi amaçlar ile de bu büyü yapılabilir.

Papaz Büyüsü Evde Yapılabilir mi?

İnternet ortamında veya toplum arasında bu büyünün yapılışı ile ilgili birçok yöntem paylaşılıyor. Ancak bunlar kesinlikle dikkate alınmamalı. Oldukça zor bir işlem olmasının yanı sıra kuvvetli iman gücüne sahip olan uzman kişilerin yardımına mutlaka başvurulmalı. Yanlış bir uygulama sonucunda cinler, yapan kişiye musallat olabilir. Bunun sonucunda istenmeyen sonuçlar doğabilir ve ciddi zararlar ortaya çıkabilir.

Havas ilminde uzman ve 9 yıl Mısır’da medrese eğitimi görmüş Medyum Nami hocamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki bu büyü oldukça güçlüdür ve bazı sonuçlara sebep olabilir. Hocamıza haftanın her günü ve her saati ulaşabilir, merak ettiğiniz soruların cevabını öğrenebilir ve destek alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı