Gündem

Parça Eşya Nakliyat Hizmeti

Web sitemize tıklayarak hizmetlerimiz hakkında en detaylı verilere ulaşmanız mümkündür.

parça eşya taşıma ve farklı nakliyat hizmetlerini sizlere güvenilir bir şekilde sunan firmamız 1997 yılından beri sizlerledir. Gerek şehirler arası gerekse şehir içi nakliye sırasında parça eşyalarınızın taşınması için talepte bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sizinle aynı güzergahta hareket edecek farklı müşterilerin eşyaları araştırılmakta ve eşyaların birlikte taşınması sağlanmaktadır. Türkiye’de az miktarda eşyaların parça parça bir yerden başka bir yere götürülmesi ile ilgili henüz bir çalışma yok iken firmamız bu konuda çalışmalara başlamıştır. İlk etapta İstanbul ve İzmir çevresinde verilen nakliye hizmeti gösterilen yoğun talep nedeni ile tüm ülkeye yayılmıştır.

Uygun Fiyatlara Tek Parça Eşya Taşıma Hizmeti

tek parça eşya taşıma hizmetinden yararlanarak eşyalarınızı ekonomik şekilde taşıyabilirsiniz. Özellikle öğrenci eşyaları, çeyizler ve bekar eşyaları az oldukları için taşınırken sorun yaratmaktadır. Bu tarz eşyaların hızlı taşınabilmesi için sitemize girebilir ve “bize ulaşın” sekmesine tıklayabilirsiniz. Sitede yer alan galeri kısmından önceki nakliye fotoğraflarına da ulaşabilir ve nakliye araçlarımızı inceleyebilirsiniz.

Beyaz Eşya Taşıma Hizmeti Satın Al

Sitemizde yer alan başlıca hizmetler; tablo taşıma, yazlık eşya taşıma, antika taşıma, valiz taşıma, televizyon taşıma ve koltuk – kanepe taşıma şeklinde ifade edilebilmektedir. Ayrıca bunlara ek olarak beyaz eşya taşıma hizmetimiz de bulunmaktadır. Hizmetler hakkında çok daha detaylı bilgi için sitemizin üst köşesinde yer alan numarayı arayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı