Sponsorlu Bağlantılar

Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

Tiny house ev ile sayısız güzelliğe sahip doğal mekânların keşfine başlayabilirsiniz. Tek bir adrese sabit kalmadan yaşamanın ayrıcalığını bu özel ev tasarımları ile sizlerde tadabilirsiniz. Ekonomik fiyat ayrıcalıkları ile kolayca Antalya tiny house sahibi olabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza en özel bir modele karar vermek ve firmamız üzerinden fiyat teklifi almanız olacaktır. Piyasanın en özel tasarımlarını en özel mimari ile öne çıkartmakta olan tekerlekli ev tasarımları yapan firması olarak kısa zamanda teslimatları gerçekleştiriyoruz.
Hayalini kurduğunuz küçük evler için çekinmeden firmamızdan fiyat alabilirsiniz.

Tiny House Evler Nedir?
Tiny house evler, diğer dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygınlaşmaya devam ediyor. Özellikle Antalya ilimiz sınırlarında büyük bir talep oluşmakta ve yaz sezonu boyunca doyasıya tatilin gerçeğe dönüşmesi sağlanmaktadır. Daha özgür bir tatil ve çok daha maliyetsiz bir yaşam için minik taşınabilir evler, günümüzde oldukça revaçta. Kolayca açık alanlarda konaklama imkânı sağlamakta ve özel olarak oluşturulan tiny house kamp alanlarında da diğerleri gibi unutulmaz bir yaşam sürdürülebiliyor.

Tiny house evlerinde özel olarak oluşturulmuş güneş panelleri bulunmaktadır. Gereken elektrik ihtiyacı bu şekilde kolayca karşılanabilmektedir. İçerisine klima ya da şömine tarzı ek eşyalar dahil edilerek tam konforlu bir yaşam alanına kolayca dönüştürülebilir. Tiny house ev fiyatları bütçe dostu ürünler olarak satışa sunulmaktadır.

Firmaya https://peratinyhouse.com linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı