Sponsorlu Bağlantılar

Pratik Kod Paylaşımı Yapmak

Pratik Kod Paylaşımı Yapmak

Pastebin ile kolayca kod paylaşımı yapmak mümkündür. Son dönemlerde kod yazan kişilerin ihtiyaç duyduğu bu yöndeki internet siteleri amaca hizmet etmektedir. Sitelere kolayca giriş yaparak ihtiyaçlar giderilebilmektedir.

Sitenin Özellikleri

Kod oluşturmak ve kod paylaşımı yapmak artık çok daha basit. Web sitesinin birçok özelliği kullanıcılara kolaylık sunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları; Renkli kod paylaşımı, şifreleme, paylaşım özelleştirme, paylaşım inceleme gibi pek çok özellik kullanıcılara oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Kod yapıştır özelliği ile istediğiniz birine, kolayca kod paylaşımı yapabilirsiniz. Sitede kod güvenliği ve gizliliği ile ilgili arzu ettiğiniz yönde hizmet alabilirsiniz. Renkli kod özelliği ile kullanıcılar, programa dillerine uygun olan renkleri kolayca belirleyebilmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı