Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Havuzlar

Profesyonel Havuzlar

Havuz sektörünün öncüsü, lideri ve alanında uzmanı olan firma havuz yapımı işlerinde kaliteden ödün vermemektedir. Garanti kapsamında hazırladığı havuzları zamanında ve eksiksiz teslim etmektedir.

Üretim

Teknik altyapısı, profesyonel ekibi ile yıllardır bu sektörde olan firma süs havuzları, olimpik havuzlar, yüzme havuzları imal etmektedir. Satış aşaması ile başlayan hizmet mükemmel ve uzun süre dayanıklı havuzların teslimatı ile sonlandırılmaktadır. Ayrıca yapılan sözleşmelere istinaden firma garanti süresince havuz bakımını da gerçekleştirmektedir.

Dünya standartlarının belirlediği kriterlerde ürettiği havuzlarda ayrıca hijyen konusunda da en etkili malzemeleri kullanan firma hayallerinizi ve projelerinizde yer alan havuzların imalat adresidir. Firma güvenilir, tecrübeli, başarılı bir firma olarak sektöre öncülük yapmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı