Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Karın Germe Uygulamaları

Profesyonel Karın Germe Uygulamaları

Estetik ameliyatlar, birçok kişi tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Vücudunun farklı bölgelerini değiştirmek isteyen kişiler, İstanbul’da sunulan hizmetlerden yararlanabiliyor. Cerrahi estetik uygulamaları ile profesyonel karın germe ameliyatı yapılabiliyor.

Estetik ameliyatlarının en çok tercih edildiği bölgelerden biri olan yüz için farklı estetik ameliyatları yapılıyor. Yüz estetiği alanında farklı cerrahi ameliyatlar yapılıyor. Kısa süren ameliyatlar ile yüz ve çene kenarındaki sarkmalar düzeltiliyor. Yüz germe ile yüksek oranda gençleştirme yapılabiliyor.

Göğüs Büyütme Operasyonları

Doğal görünün göğüslere kavuşmak isteyen kişiler için estetik ameliyat alternatifleri bulunuyor. Alanında tecrübeli ve uzman doktor tarafından yapılan göğüs büyütme ile hastaların istekleri karşılanıyor. Tüm estetik ameliyatlar profesyonel ekipmanlar aracılığıyla yapılıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı