Sponsorlu Bağlantılar

Program Tanıtım ve İndirme Sitesi

Program Tanıtım ve İndirme Sitesi

2008 yılından bu yana kurumsal kimliğiyle hizmet veren firma, program indirme sitelerinin başında yer alıyor. Başarılı editör kadrosuyla oyun programları başta olmak üzere onlarca programın tanıtımını üstleniyorlar. Güncel arşivi sayesinde en popüler programların tasarımlarını büyük bir titizlikle hazırlıyorlar. Bununla birlikte ziyaretçilerin talebi doğrultusunda hareket ederek sürekli bir yenilenme içindeler.

Slayt Programı İndirme

Mobil cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanan slayt programı fotoğrafları birleştirerek sunum oluşturuyor. Cihazda bulunan fotoğraf ve müziklerle başarılı videolar üretiliyor. Piyasada en çok ilgi gören slayt yapma programlarını bulabileceğiniz site 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Fatih Kalem

Güncel programların başında yer alan fatih kalem öğretmenlerin büyük yardımcısı olan akıllı tahtaların verimini artıran bir uygulamadır. İOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara uygun sürümü bulunuyor. Ücretsiz ve reklamsız olan bu uygulamalar az yer kaplıyor. Akıllı telefon ya da tablete rahatlıkla indirebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı