Sponsorlu Bağlantılar

Protez Tırnak Fiyatları 2023

Protez Tırnak

Protez tırnak kullanmak için birçok seçenek vardır.

En düşük fiyata ilk etapta doğal renklerin jel protezleri, bu tırnakların doğal rengine yakın tonlarda çıplak renklerden oluşan bir jeldir.

Doğal takma tırnak kullanmak istiyorsanız, istediğiniz normal ojeyi kullanabilir ve aseton ile silebilirsiniz. Nude renklerimize çok düşkün olan müşterilerimizi tercih eden veya kalıcı oje kullanmak istemeyen ve normal oje ile istediği renkte kullanmak isteyenler için bu seçenek mükemmeldir.

Doğal tırnak protezleri fiyat açısından ikinci sırada olup, bunu kalıcı tırnak protezleri izlemektedir ve bu seçenekte jel tırnak protezinde 200’ün üzerinde renk seçeneğimizden birini seçebilirsiniz. nail, jel oje olarak da bilinen kalıcı oje, tırnaklarınıza eklediğiniz özel tasarım ojeler ile aynı parlaklıkta tırnağınızda kalıyor Nailarts fiyatları, yapacağınız fırsatlara göre değişiklik gösteriyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu