Sponsorlu Bağlantılar

Psikolog Ali Yıldız Çözüm Sunuyor

Psikolog Ali Yıldız Çözüm Sunuyor

İnsanları sosyal yaşamda kısıtlayan birçok hastalığın tedavisini başarıyla gerçekleştiren Psikolog Ali Eren Yıldız insanların yaşamlarına tekrar mutlu bir şekilde devam etmelerini sağlıyor. Stres, depresyon, değersizlik duygusu, yeme bozuklukları ve panik atak dahil birçok konuda hastalarına destek oluyor. Yıldız’a web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Panik Atak Tedavisi

Panik atak, son dönemde adı en fazla duyulan psikolojik hastalıktır. Bu sorunun psikolojik olduğuna inanan hasta, panik atak tedavisi için iyi bir psikolog aramaya başlar. Bu noktada, Ali Eren Yıldız iyi bir tercih oluyor. Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olan Yıldız, Türkiye’nin ilk nöropsikoloğu olan Öğet Öktem Tanör’ün stajyerliğini yapmıştır. Yıldız, bu tecrübeyle, başta panik atak olmak üzere birçok hastalık için çözüm üretiyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı