Sponsorlu Bağlantılar

Pubg Hileleri

Pubg Hileleri

Son yılların en popüler FPS oyunların biri olan PUBG hızla yükselen oyuncu sayısı ile oyun dünyasındaki tahtını korumaya devam ediyor. Tek oyunculu ya da çok oyunculu şekilde oynanabilen oyun gençler arasında oldukça popüler bir konumda bulunuyor. Bir uçağın içinde toplanan oyuncuların kendi seçtikleri noktalara paraşütle atlayarak adada son kalan kişi olmaya çalıştıkları oyun, çoğu oyuncu tarafından oldukça sık oynanan bir oyun konumda bulunuyor.

Pubg Hileleri Var Mı?

Günümüzde birçok kişi tarafından sosyal medyada instagram takipçi hilesi ya da pubg hileleri kullanılıyor. Oyunun ilk çıktığı andan itibaren hileye karşı oldukça katı bir politika sürdüren yapımcılar sağlıklı ve adil bir oyun ortamı için ellerinden geleni yapıyorlar. Oyun içinde hile kullanılan oyuncular gelişmiş yazılımlar ile tespit edilip süresiz olarak uzaklaştırılıyor. PUBG yapımcılarının hileye karşı hiç tolerans göstermediklerini net bir şekilde söyleyebiliriz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı