Gündem

PYHS – Pazaryeri Hızlı Sipariş

PYHS – Pazaryeri Hızlı Sipariş uygulaması; Gittigidiyor, Trendyol ve N11 pazaryerlerindeki sipariş süreçlerinizi daha iyi optimize etmenize yardımcı olur

Yeni bir sipariş geldiğinde hemen haberdar olmak, sipariş yönetimi ve takibini kolayca gerçekleştirmek istiyorsanız Quantum Teknoloji farkını deneyimleyebilirsiniz.

PYHS – Pazaryeri Hızlı Sipariş Ne İşe Yarar?

E-ticaret sektöründe olanlar için zamandan kazanarak daha kısa sürede daha çok iş başarmak çok önemlidir. Bu danun için siparişleri vaktinde işleme almanız gerekir. İşte Pazaryeri Hızlı Sipariş uygulaması size bu imkânı sunar.

Satışlarınızı ve cironuzu artırmanıza, kârlılık oranınızı yükseltmenize yardımcı olacak bu yazılım ile operasyonel süreçlerinizi daha rahat koordine edebilirsiniz.

PYHS – Pazaryeri Hızlı Sipariş Özellikleri

  1. Yeni sipariş geldiğinde bildirim alırsınız. Bildirimler oluşturduğunuz Telegram kanalına iletilir. Bildirimde sipariş numarası, hangi pazaryerine ait olduğu, ürün adetleri ve bilgileri, kargo barkod linki ve toplam tutar yer alır.
  2. Otomatik gerçekleştirilecek işlemleri belirleyip bunları her defasında manuel olarak yapmaktan kurtulursunuz.
  3. Her gün satış ve tutar bilgisi gibi tüm veriler detaylı olarak raporlanır. Böylelikle günlük, haftalık ve aylık satış işlemlerinizin takibini yapabilirsiniz.
  4. Gittigidiyor pazaryerinde bekleyen ürünlerinizi listeleyebilirsiniz.

Çeşitli API, modül ve yazılımlarla beklentilere yanıt veren Quantum Teknoloji, ‘farkımızla projelerinizi farklı kılın!’ sloganından güç alır. Sektörel ihtiyaçları karşılayan nitelikli ürünleriyle Quantum Teknoloji, dijital dünyadaki en büyük destekçiniz olmaya hazırdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı