Sponsorlu Bağlantılar

Resimleriniz Ücretsiz ve Hızlı Bir Şekilde Yükleniyor

Resimleriniz Ücretsiz ve Hızlı Bir Şekilde Yükleniyor

Web sitesi dijital ortama resim yüklemek isteyenler için hizmet veriyor. Ücretsiz olarak hizmet veren site sayesinde insanlar bilgisayarlarında bulunan resimleri hızlı bir şekilde yükleyerek kullanabiliyorlar. Bunun için kişilerin resim yükle butonunu kullanarak açılan sayfada bilgisayarlarında bulunan resmi seçmek ve yüklenmesini sağlamak oluyor. Yükleme işlemi başlamadan önce resmin boyutlandırılması ve isim verilmesi gibi işlemler yapılabiliyor. Resim seçimi bilgisayardan yapılabileceği gibi internette bulunan resimlerin URL’sinin kopyalanması sayesinde de yapılabiliyor.

Üye Olarak Resim Saklama İmkanı

Web sayfasında resimlerin yüklenmesi yanı sıra yüklenen resimlerin saklanması da mümkün oluyor. Bunun için kişilerin sayfaya üye olması ve yükledikleri resimleri üye hesaplarında saklamaları gerekiyor. Böylece dijital ortamda bulunan resimlerini istedikleri zaman kullanabiliyorlar. Hızlı resim yüklemek isteyen kişiler üyelik için Facebook veya Google hesaplarıyla da giriş yapabiliyorlar.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı